Tag: ketë

Rrëfimi i Seferit për transferimin te Tirana

15/01/2021

Transferimi më i bujshëm këtë merkato ishte Taulant Seferi te Tirana. Ai vjen i huazuar nga Young Boys deri në qershor. Ai tha se nuk ... Read More

Djali i saj feston 1-vjetorin e lindjes, Miriami ia bën dhuratën më të bukur

14/01/2021

Djali i Miriam Canit dhe Alban Skënderajt, Duami sot feston ditëlindjen e parë. Në këtë ditë dhuratën më të bukur vogëlushi e ka marrë nga ... Read More

Maldini po e bën Milanin skuadër të madhe, këta 3 lojtarë po i transferon

14/01/2021

Merkatoja, god.itje e trefishtë nga Maldini. Milan po shikon nëpër shumë skuadra në këtë fazë të merkatos në mënyrë që të jetë në gjendje të ... Read More

Test psikologjik dashurie: ajo ç’ka sheh në fillim zbulon si je në marrëdhëniet e tua

13/01/2021

Duhet vetëm të shihni këtë imazh për një moment dhe të kuptoni çfarë patë në fillim. Lejojeni intuitën tuaj të veprojë dhe qëndrojini besnik asaj ... Read More

E bujshme nga Anglia/ Manchester United gati për Sergio Ramos

13/01/2021

Mësohet se në Manchester po përgatitet një lëvizje shumë e madhe këtë verë. Trajneri Ole Gunnar Solskjaer është i interesuar për të përforcuar ekipin me ... Read More

Zemaj tregon se a do të ketë lehtësim të masave!

12/01/2021

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka thënë se Kosova vazhdon të ketë situatë të mirë të menaxhimit të Covid 19, andaj pritet të ketë lehtësim ... Read More

Shokon sërish Nazi: Jam njeri hyjnor, komunikova me Zotin, kam gradë të lartë tek ai

10/01/2021

Rikthehet Nazi. Nazmi Sfishta i grupit Aurora këtë javë ishte i ftuar në emisionin n’Kosovë Show. Ai aty ka folur për librin e tij “Universofilia”. ... Read More

Gattuso shpreh keqardhje për gabimin trashanik të Rrahmanit

10/01/2021

Gattuso: Më vjen keq për Rrahmanin, është profesionist i madh dhe do t’i ketë mundësitë e veta. Trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso, thotë se i ... Read More

Dojna Mema feston ditëlindjen, Vlashenti i bën urimin më të ëmbël: E vogla ime e madhe sa një botë

08/01/2021

Moderatorja e dashur për publikun, Dojna Mema feston sot ditëlindjen, dhe në këtë ditë të veçantë partneri i saj Vlashent Sata u kujdes t’i bënte ... Read More

Klopp jep lajmin e keq për tifozët e Liverpool

08/01/2021

Klopp dëshpëron tifozët, s’do të ketë blerje. Liverpooli ka nevojë për blerje, por Jurgen Klopp s’do të blejë. Ose më saktë, drejtuesit e Liverpoolit, për ... Read More

Shpërthimi i fuqishëm në Ferizaj, vjen reagimi nga Labinot Tahiri

05/01/2021

Këngëtari Labinot Tahiri lutet që të mos ketë viktima nga shpërthimi që ndodhi në Ferizaj. Një bombolë e gazit ka shpërthyer në një qendër tregatre ... Read More

Almeda dhe Tolga kaq të bukur e kanë përzgjedhur emrin për vajzën e tyre

05/01/2021

Këtë emër të bukur kanë përzgjedhur Almeda dhe Tolga për vajzën e tyre. Dy muaj më parë, çifti shumë i dashur për publikun, Almeda Abazi ... Read More