Tag: Kështu

Uanda Nara ndahet nga Ikardi pas tradhtisë: Një tjetër familje që shkatërrove për një ku*vë

17/10/2021

Uanda Nara dhe Mauro Ikardi nuk janë më bashkë, ose të paktën kështu duket nga mesazhi i publikuar nga modelja argjentinase në rrjetet sociale. Në ... Read More

Daniel Maldini ia jep lajmin e mirë Milanit

14/10/2021

AC Milan, është përballur me disa lëndime që nga fillimi i sezonit dhe megjithëse ka vazhduar kështu, disa lajme pozitive kanë mbërritur. Për përplasjen e ... Read More

Çfarë bëri Arta që u dobësua kështu

11/10/2021

Si u dobësua kështu Arta Bajrami. Artistes së kahmotshme i është vënë së fundi në dyshime fiziku i saj, shkruan Kosovarja. Siq shihet në fotografitë ... Read More

Itali-Belgjikë, formacionet zyrtare

10/10/2021

Të gjitha gjërat e mira kanë një fund, dhe kështu ndodhi edhe me Italinë dhe rekordin e tyre prej 37 ndeshjeve pa humbje, teksa u ... Read More

“Të bëjmë një ndeshje të madhe”, Edy Reja: Mbajmë ëndrrën gjallë vetëm duke fituar me Hungarinë

08/10/2021

“Hungaria dhe Polonia janë si një finale”. Kështu u shpreh trajneri Edy Reja në prag të ndeshjes me Hungarinë në konferencën për shtyp në Budapest. ... Read More

Elita kështu reagon kur Zëri nuk dëshiron të shkojë në kopësht

05/10/2021

Kështu reagon Elita kur Zëri nuk dëshiron të shkojë në kopësht. Elita është një nënën shumë e përkushtuat për familjen e saj,shkruan Kosovarja. Ajo sjell ... Read More

“Kam prindërit e divorcuar, nuk do doja që…”/ Balerini i njohur zbulon se nuk do e falte tradhtinë

03/10/2021

“Shyqyr që ka ardhur kjo koha që të mund të divorcohen”. Kështu u shpreh balerini i njohur, Graciano Tagani, gjatë bisedës “Në Trotuar” në emisionin ... Read More

Çfarë i ka ndodhur kështu Adelinës në fytyrë?

01/10/2021

Çfarë po ndodh kështu me fytyrën e Adelinës? Adelina Thaçi në shumë raste është pjesë e lajmeve rozë. Duke qenë aktive për ndjekësit në çdo ... Read More

Mimoza Mustafës i është bërë vajza si shoqe, kështu dëshiron ta shohë të bijen

25/09/2021

Mimoza Mustafa kështu dëshiron ta shohë të bijen, Rozafen. Çifti Mimoza Mustafa dhe Shkumbin Kryeziu janë prindër të dy fëmijëve tashmë të rritur, Rozafes dhe ... Read More

Pallto të gjatë lëkure dhe xhinse, Sara paraqitet plot stil për stinën e vjeshtës

25/09/2021

Pikërisht kështu ka vepruar sot Sara Hoxha, gruaja e reperit kosovar Ledri Vula, ku është paraqitur përfekt me veshje të stinës vjeshtore. Sara, e cila ... Read More

FOTO/ Ermal Meta elektrizon me performancën në ‘Air Albania’, spektatorët shijojnë muzikën e mirë me Birra Korça

18/09/2021

“Koncerti më i mirë i jetës time”. Kështu e përkufizoi këngëtari shqiptar, Ermal Meta koncertin që mbajti dje në stadiumin ‘Air Albania’, ku spektatorët shijuan ... Read More

UEFA ndryshon dënimin, ka ende shpresë për Skënderbeun

14/09/2021

Dritë në fund të tunelit për Skënderbeun… Nëse mund të thuhet kështu kur të kanë mbetur edhe 5 vite për të shlyer nga dënimi më ... Read More