Tag: kësaj

A jeni gati, këto super ndeshje na presin sot në Premierligë

03/04/2021

Sot në katër terminë të ndryshme do të zhvillohen takimet në Premierligë. Ndeshja e kësaj dite është ajo ndërmjet Arsenalit dhe Liverpoolit, duel ky në ... Read More

Mësohet se kush fshihet pas kësaj, Ledjana zbulon planin e udhëtimit me Mevlanin

26/03/2021

Ledjana zbulon planin e udhëtimit me Mevlanin, ja kush fshihet pas kësaj. Ledjana Prenga është një ndër konkurrentet e programit “Për’puthen” dhe tashmë e njohin ... Read More

Lojtarët e Kosovës zhvilluan stërvitjen e parë para ndeshjeve ndaj Lituanisë dhe Suedisë

23/03/2021

Futbollistët e Kosovës kanë zhvilluar seancën e parë stërvitore para dy ndeshjeve të kësaj jave, Lituanisë (miqësore) dhe Suedisë (zyrtare). Përzgjedhësi Bernard Challandes ka përcjellë ... Read More

Milan transferon yllin e Atalantas

22/03/2021

Lamtumirë Atalanta, Milan transferon yllin e kësaj skuadre. Skuadra e Milani i ka kthyer sytë tashmë kah futbollisti i skuadrës së Atalantas, Matteo Pessina. Rossonerët ... Read More

Haaland – Chelsea, lajm bomë nga Anglia

19/03/2021

Erling Haaland do të largohet nga Borussia Dortmundi gjatë kësaj vere. Mediat angleze kanë raportuar të premten se Chelsea e dëshiron me çdo kusht sulmuesin ... Read More

Jonida është ndarë nga Romeo, këngëtarja në gjendje të keqe emocionale

13/02/2021

Jonida Maliqi ndahet nga Romeo Veshaj. Në episodin e kësaj të shtune në emisionin ‘Jonida’s room’ në Vizion Plus, Jonida Maliqi i ka lënë të ... Read More

Melisa rikthehet në Për’puthen?

11/02/2021

Melisa është rikthyer në Për’puthen por kësaj radhe si moderator e programit. Shkaktoi jo pak habi prezenca e Melisës në puntatën e sotme në “PërPuthen”, ... Read More

Inter dhe Milan po i shkëmbejnë yjet

10/02/2021

Gati gjithçka, shkëmbim yjesh mes dy gjigantëve italianë. Gjatë kësaj vere për shkak të krizës ekonomike duket se përsëri zgjidhja më e mirë do të ... Read More

Raiola befason të gjithë, në këtë skuadër po e transferon Haaland

16/01/2021

Mino Raiola i dhuron kësaj skuadre shërbimet e Haaland. Një prej agjentëve më të përfolur në botën e futbollit, Mino Raiola ka përsëri një surprizë ... Read More

‘Zhduket’ Genta, ku po qëndrojnë me partnerin gjatë kësaj periudhe?

15/01/2021

Ku po qëndrojnë Genta me partnerin gjatë kësaj periudhe? Genta Ismajli ka kohë që nuk po jeton në Kosovë. Që prej lidhjes së saj me ... Read More

Horoskopi ditor, e enjte 31 dhjetor 2020

31/12/2020

Dashi Apatia e të lindurve të kësaj shenje do t’ia hapë rrugën papritur energjisë. Do të tregoheni individë të zellshëm për shpenzime të tepruara dhe ... Read More

Milani e kërkoi gjithw verwn, Milik befason me klubin e ri

30/12/2020

Milik tani ka vendosur pwr tw ardhmwn e tij. Arkadiusz Miliku pritet të zbarkojë gjatë kësaj jave në Madrid. Sulmuesi i Napolit me shumë gjasa ... Read More