Tag: kërkuar

Milani afër transferimit të super lojtarit

10/01/2021

Milani afër transferimit të Soualiho Meite. Milani është duke e kërkuar me ngulm transferimin e Soualiho Meite nga Torino. Sipas asaj që raporton Sky Sport ... Read More

Kabak – Milan, vjen lajmi i shumë pritur nga Gjermania

26/12/2020

AC Milani është duke kërkuar të paktën një qendërmbrojtës këtë janar pasi ata kërkojnë të forcojnë një repart me pak alternativa dhe Kabak është një ... Read More

Juventus gjen zëvendësuesin e Moratas

24/12/2020

Juventus është duke kërkuar për një sulmues të qendrës gjatë merkatos së janarit dhe emra të shumtë janë përmendur nga njerëz pranë klubit. 2020 përfundoi ... Read More

“Shërim sa më të shpejtë”, Stresi iu kërkon falje publike policëve të lënduar në protestë

16/12/2020

Reperi i njohur Stresi dhe labeli i tij “Bad Boys” kanë kërkuar falje publike ndaj policëve të pafajshëm që janë lënduar në protestën për vrasjen ... Read More

Ka firmosur të mos varroset, zbulohet çfarë ka kërkuar Maradona

26/11/2020

Maradona ka firmosur të mos varroset, zbulohet çfarë ka kërkuar legjenda e futbollit. Legjenda argjentinase, Diego Armando Maradona u nda nga jeta ditën e djeshme, ... Read More

Letra e 93 – vjeçares që po përplot këdo: “Kam frikë, jetoj vetëm dhe s’ kam asnjë pranë”

08/11/2020

16:45 | 7 Nëntor 2020 Zhvillimi i teknologjisë, dëshira për të kërkuar një mundësi më të mirë jetese dikund tjetër, por edhe ritmi frenetik i ... Read More

Rovena Stefa thirrje Ramës: Na lër të punojmë dhe ne, do të vij të këndoj në Surrel në vend të këndesit

14/10/2020

Rovena Stefa i ka kërkuar kryeministrit Edi Rama që të lejojë edhe këngëtarët të punojnë njësoj si të tjerët me masa mbrojtëse ndaj Covid-19. E ... Read More

“A do ta falje tradhëtinë”/ Armina flet për marrëdhënien me Shkëlzenin: Do flisja të kuptoja arsyen

29/08/2020

Blogerja e njohur Armina Mevlani i ka dedikuar pak kohë ndjekësve të saj duke i kërkuar që t’i bëjnë disa pyetje, të cilave u është ... Read More

“RTSH, të anulojë kontratën 1.8 mln euro për Champions e Uefa League”, Balla: Hyn në sektorin e qejfit, shpenzim i kotë

02/07/2020

Taulant Balla, kreu i grupit parlamentar të PS-së, nga foltorja e Kuvendit i ka kërkuar këshillit drejtues të Radio Televizionit Shqiptar që të anulojë kontratën ... Read More

‘‘U merr lekë për t’i futur në film?’’/ Revoltohet regjisori Hoxha, hedh gazetaren në pishinë: Fike atë kamer, mos më ngacmo

22/06/2020

Regjisori Drilon Hoxha ka kërkuar që të ndërpritet intervista me gazetaren Kilda Hysenbegasi, pasi kjo e fundit e pyet nëse ai u ka marrë para ... Read More

Alo, a është ky planeti Tokë?

10/06/2020

Kozmonauti britanik Tim Peake i ka kërkuar falje një gruaje pasi nga Stacioni Ndërkombëtar i Gjithësisë bëri numrin gabim dhe i tha “Alo, a është ... Read More

Bëjini atletet e bardha si të reja me vetëm një përbërës që kushton më pak se 2 euro

03/06/2020

Nëse jeni duke kërkuar një mënyrë për t’i mbajtur atletet e bardha të duken “si të reja”, atëherë ne kemi një zgjidhje. Atletet e bardha ... Read More