Tag: këngëtarja

Zaimina Vasjari shtatzënë për herë të dytë, fotoja e parë me barkun e rrumbullakosur

26/10/2021

Olti Curri ishte sot i ftuar në emisionin “Rudina” në Tv Klan. Ai zbuloi se këngëtarja Zaimina Vasjari do bëhet nënë për herë të dytë. ... Read More

“Për tre muaj nuk pranoja të dilja jashtë”, Bebe Rexha flet për vështirësitë në fillimet e karrierës

23/10/2021

Këngëtarja Bebe Rexha ka treguar herë pas here vështirësitë që i është dashur të kapërcejë për të krijuar një karrierë larg vendlindjes së saj. Artistja ... Read More

Është 44 vjeçare, por Ledina Çelo i “çmend” të gjithë me linjat e saj

23/10/2021

Ajo është njëra nga artistet më tërheqëse shqiptare. Këngëtarja shqiptare Ledina Çelo ka vazhduar që të tregojë asetet e saj në rrjetet sociale. Ajo është ... Read More

Festa e ‘shfrenuar’ e Encës për ditëlindje, kështu thyen pjata

20/10/2021

Enca thyen pjata në festën e saj të ditëlindjes: Gjithmonë kam dashur të bëjë këtu. Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, ka festuar dje (e ... Read More

Po “i merr” shokun e ngushtë, Elvana Gjata ka një mesazh direkt për Beyonce (FOTO)

19/10/2021

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Elvana Gjata dhe stilisti i njohur Valdrin Sahiti janë prej vitesh shokë të ngushtë. Sot Valdrini feston ditëlindjen dhe ... Read More

Në këtë gjendje e fotografon vetën Vesa Luma

19/10/2021

Vesa Luma është këngëtarja nga Kosova që për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e skenës muzikore. Ajo tani, është larguar nga muzika për ... Read More

Kështu është veshur Arta Bajram për të shkuar me votua!

18/10/2021

Këngëtarja kosovare e cila ka kohë që nuk është aktive në muzikë siç ishte është treguar më shumë aktive në rrjetet sociale. Këngëtarja nga Prishtina ... Read More

‘Dashuri e vërtetë’, nuk do të besoni kujt po i drejtohet me këto fjalë Aida Doçi!

18/10/2021

Këngëtarja kosovare Aida Doҫi u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë kohëve të fundit. Tani Aida realizon projekte të shumta ... Read More

“E di që vdes për mua”/ Rezarta Shkurta zbulon planet për një fëmijë të dytë

18/10/2021

Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta, ka bërë së fundmi një bashkëbisedim me ndjekësit e saj të shumtë.Ajo ka vendosur që t’u përgjigjet pyetjeve të shumta ... Read More

Publikohet videoja ku shihet Graniti duke i bërë masazh Fifit

16/10/2021

Ka spekulime se këngëtarja kosovare, Fifi dhe ish-futbollisti Granit Cana janë në një lidhje dashurie. Fifi shihet se brenda shtëpisë së famshme është afruar shumë ... Read More

Nënë për herë të parë, dalin pamjet nga festa që Genta Ismajli ka organizuar për binjakët

16/10/2021

Këngëtarja Genta Ismajli dhe bashkëshorti i saj, biznesmeni turk, Huseyin Usta, do të bëhen shumë shpejt prindër për herë të parë. Ata pritet të bekohen ... Read More

Shumë ndryshe nga sot, kështu dukej para ndërhyrjeve Violetë Kukaj

16/10/2021

Ajo sot është njëra nga këngëtaret më të komentuara. Këngëtarja Violeta Kukaj ka befasuar të gjithë me dukjen e re në fotot më të fundit ... Read More