Tag: këngëtarin

Nxehet situata/ Antonela pyet Valonin: Si të pëlqen seksi

28/11/2021

Antonela dhe Valon nuk i ndalon ngacmimet mes tyre.  Antonela nuk nguron të pyesë këngëtarin se çfarë lloj seksi pëlqen, ndërkohë që Valoni është treguar ... Read More

Me këtë grim, Teuta do ta “çmend” Adonisnin

24/10/2021

Teuta Krasniqi, vazhdon të jetë njëra nga personazhet më të komentuar. Që kur ishte në lidhje me këngëtarin e njohur, Blero, ajo gjithmonë ishte në ... Read More

Andrra shfaqet në mesin e dy meshkujve, fustani i saj tërheq gjithë vëmendjen

01/10/2021

Andrra Destani, u bë emër i njohur në mediat që kur ajo bëri publike lidhjen e saj me këngëtarin e njohur, Sinan Hoxha. Lidhja e ... Read More

Andrra vishet me fustan të shkurtë, do ta lë pa fjalë Sinanin

18/09/2021

Andrra Destani, u bë emër i njohur në mediat që kur ajo bëri publike lidhjen e saj me këngëtarin e njohur, Sinan Hoxha. Lidhja e ... Read More

Foto/ Rama takon Ermal Metën: Kënaqësi e posaçme që i ra rruga nga zyra ime, bëmë një bisedë të këndshme

17/09/2021

Edi Rama, kryeministri i Shqiperise ka takuar këngëtarin e famshëm me origjinë shqiptare, Ermal Meta, i cili ndodhet në Shqipëri për një koncert, që do ... Read More

Selvije Jao sjell pamje nga pushimet me Shpat Kasapin

29/08/2021

Ata vetëm pak ditë më parë njoftuan se po bëhen prindër. Bëhet fjalë për këngëtarin Shpat Kasapi dhe bashkëshorten e tij, Selvije Jao, të cilët ... Read More

Me këtë veshje shfaqet rrugëve të Zvicrës Afrona Dika

19/08/2021

Afrona Dika,është gruaja e këngëtarit, Blero. Ajo u bë pjesë e mediave rozë që kur u lidh me këngëtarin në fjalë, e romanca e tyre ... Read More

Afrona në darkë romantike, duket si zonjë

14/08/2021

Afrona Dika,është gruaja e këngëtarit, Blero. Ajo u bë pjesë e mediave rozë që kur u lidh me këngëtarin në fjalë, e romanca e tyre ... Read More

Prangoset këngëtari i njohur shqiptar

22/05/2021

Arrestohet këngëtari i njohur shqiptar. Telashe për këngëtarin e njohur dhe shumë të dashur për shqiptarët, Aleksandër Gjoka. “BalkanWeb” mëson se këngëtari i rock-ut është ... Read More

Dojna Mema zbulon planet e së ardhmes me Vlashent Satën, por ja kushti që i ka vendosur partnerit

27/02/2021

Dojna Mema, prej kohësh është në një romancë me këngëtarin Vlashent Sata, por moderatorja ka treguar se ka ca “kushte” kur bie fjala për të ... Read More

Meta vlerëson me titullin e lartë këngëtarin Ylli Baka: Një ure lidhëse midis këngës polifonike të Jugut dhe asaj toske të Skraparit

22/01/2021

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, vlerësoi sot me Titullin e lartë “Mjeshtër i Madh”, këngëtarin e mirënjohur të muzikës popullore shqiptare, z.Ylli Baka, me motivacionin: ... Read More

Ilir Shaqiri sot feston ditëlindjen, ja sa vjet i mbush

06/12/2020

Festë në familjen e Ilir Shaqirit. Sot është ditë e veçantë për këngëtarin e mirënjohur shqiptar, Ilir Shaqiri. Kjo pasi feston ditëlindjen dhe ka mbushur ... Read More