Tag: katër

Juventusi, ekipi më i vlefshëm italian

12/04/2021

Klubi më i mirë Katër klube të Serie A janë ndër 20 më të vlefshmet në botë, sipas Forbes, por asnjë nuk është në 10 ... Read More

A jeni gati, këto super ndeshje na presin sot në Premierligë

03/04/2021

Sot në katër terminë të ndryshme do të zhvillohen takimet në Premierligë. Ndeshja e kësaj dite është ajo ndërmjet Arsenalit dhe Liverpoolit, duel ky në ... Read More

“Flija me Johnson sa herë s’kishte gruan në shtëpi”, Jennifer Arcuri pranon lidhjen me kryeministrin britanik, detajet erotike nga marrëdhënia

30/03/2021

Biznesmenia Jennifer Arcui ka pranuar lidhjen katër vjeçare me Boris Johnson për herë të parë ditën e djeshme, në një intervistë ekskluzive me Sunday Mirror. ... Read More

Çfarë i bashkon Zenelin, Dresevicin, Berishën e Rashanin me Suedinë?

26/03/2021

Katër nga futbollistët tanë kanë një lidhje me Suedinë Kombëtarja e Kosovës të dielën do të ketë një sfidë të vështirë para vetit. Kosova dhe ... Read More

Talenti i Barcelonës në listën kryesore të Milanit për tu transferuar gjatë verës

17/03/2021

AC Milan ka tre ose katër emra në listën e tyre ndërsa fillojnë kërkimin e tyre për një mbrojtës të ri të majtë. Calciomercato shkruan ... Read More

Revulocion te Juventus, priten katër transfere të mëdha

12/03/2021

Katër lojtarët të cilët Juventus dëshiron t’i transferojë. Zonja e Vjetër do të fillojë një proces të rindërtimit në skuadër, ku shumë lojtarë mund të ... Read More

Lajm fantastik për Realin

27/02/2021

Katër lojtarë kthehen në stërvitje te Madridi Marcelo, Valverde, Odriozola dhe Rodrygo kanë gëzuar Real Madridin. Të katërtit kanë lënë prapa shqetësimet dhe janë rikthyer ... Read More

Klopp i dëshpruar nga rezultatet, analizon momentin negativ të Liverpoolit

21/02/2021

Klopp analizon momentin negativ të Liverpoolit. Katër humbje radhazi kanë trazuar jo pak ambientin te Liverpooli, që tani jo vetëm nuk ka më shpresa për ... Read More

Milani ka katër kampionë, ja kush janë ata

12/02/2021

“Milanin tani shiheni ndryshe! Ka katër kampionë, ashtu si Juventusi! Të tjerat vijnë poshtë”. Mario Sconcerti, gazetari i njohur italian dhe “pena” e Corriere della ... Read More

“Kontrata e Messi që fundosi Barcelonën”, zbulohen shifrat e çmendura, ja sa fitoi “Pleshti” nga rinovimi i fundit

31/01/2021

Më shumë se 500 milion euro për katër vjet. “El Mundo” ka publikuar kontratën dhe shifrat e rinovimit të fundit të Lionel Messi me Barcelonën, ... Read More

Zbulon kontrata faraonike e Messit që ka “shkatërruar” Barcelonën

31/01/2021

Detajet e kontratës për zgjatjen katër vjeçare të super yllit, Lionel Messi të nënshkruar në vitin 2017 u zbuluan nga gazeta spanjolle El Mundo në ... Read More

Milan favorit për ta transferuar brazilianin e talentuar

28/01/2021

AC Milan është një nga katër klubet e Serisë A që ndjekin lojtarin e Portos, brazilianin Otavio. Mësohet se Milani po monitoron Otavio përpara dritares ... Read More