Tag: Kasapi

Partnerja i bën dedikimin romantik Shpat Kasapit: Sa me fat jam, jetoj me zërin tend

10/04/2021

Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvija janë kthyer në një ndër çiftet më të dashur për publikun. Dyshja janë gjithmonë aktiv në rrjetet sociale, ... Read More

E fejuara i bën dedikim romantik Shpat Kasapit: “Sa me fat jam”

10/04/2021

“Sa me fat jam”, partnerja i bën dedikim romantik Shpat Kasapit. Shpat Kasapi mori dedikimin më të bukur nga e fejuara. Këngëtari Shpat Kasapi muajt ... Read More

E fejuara ka 3 kërkesa, ky është reagimi i Shpatit

03/04/2021

E fejuara ka 3 kërkesa, Shpati i thotë menjëherë ”u kry”. Këngëtari Shpat Kasapi dhe e fejuara tij, Selvije Jao po e shijojnë dashurinë e ... Read More

Partnerja i kërkon të bëjnë një bebe, ja si i përgjigjet Shpat Kasapi

02/04/2021

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi, në fund të vitit të kaluar i dha fund beqarisë duke u fejuar me bukuroshen Selvije Jao. Kjo e fundit ... Read More

Shpat Kasapi shkon për skijim me nusen, e gjithë vëmendja te Selvija

19/02/2021

Shpat Kasapi është njëri ndër këngëtarët më të njohur shqiptar. Këngët e tij vazhdojnë të jenë shumë të pëlqyera, shkruan ORAinfo. Shpati së fundmi është ... Read More

E fejuara e Shpat Kasapit rrëfen se si është njohur me këngëtarin: Po rrija si gjynah, më tha…

11/02/2021

Këngëtari i dashur për publikun Shpat Kasapi, i dha fund beqarisë në 24 dhjetor të vitit që lamë pas duke u fejuar me bukuroshen, Selvije ... Read More

“A është e vërtetë që merresh me drogë?”, Shpat Kasapi i përgjigjet ndjekësit

06/02/2021

Këngëtari Shpat Kasapi ka qenë në qendër të vëmendjes të mediave rozë, pasi qarkulloi lajmi se ishte kapur me drogë. Së fundmi, këngëtari ka realizuar ... Read More

Selvija shfaqet me fustan të ngushtë, zbulon trupin e saj ‘peshk’

02/02/2021

Këngëtari shqiptar Shpat Kasapi javë më parë i dha fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë me fejesë me grimeren Selvije Jao. Shkaku i pandemisë dyshja nuk ... Read More

Pyetet a e ke grimosur ndonjëherë Shpat Kasapin? Kjo është përgjigjja e Selvijes

26/01/2021

Ka një muaj që kur këngëtari Shpat Kasapi është fejuar me gocën nga Gostivari- Selvijen. Shpati dhe Selvija i ndërruan unzata e fejesës me rrethin ... Read More

Çfarë raporti ka e fejuara e Shpatit me vjehrrën?

03/01/2021

Shpati tregon se çfarë raporti ka Selvija me nënën e tij. Shpat Kasapi i dha fund beqarisë duke u fejuar me partneren e tij, Selvije. ... Read More

“Ne i thamë ‘Po’ njëri-tjetrit”, Shpat Kasapi shpall fejesën

31/12/2020

Shpati Kasapi i ka dhënë fund beqarisë. Ai dhe Selvija shpallin zyrtarisht fejesën. Lajmin e ka bërë të ditur pak më parë vetë këngëtari duke ... Read More

Shpat Kasapi reagon pas lajmeve se u kap me kokainë: Faleminderit për shpifjet

29/12/2020

Këngëtari Shpat Kasapi ka reaguar pas lajmeve se një muaj më parë u kap me dy pako me kokainë në lagjen ‘’Gjorce Petrov’’. Me anë  ... Read More