Tag: kalon

Mendoni se grimi perfekt nuk ekziston, shikojeni atëherë Afronën

17/09/2021

Afrona bëhet bukuroshe me grimin perfekt. Afrona Dika në shumë raste kalon në lajm me pozat e zjarrta që publikon. Në shumicën e kohës me ... Read More

I publikuan fotot nga Dubai, Shqipja zbulon kush është “sheiku” me të cilin po kalon pushimet (FOTO)

15/09/2021

Prej ditësh Shqipe Hysenaj po kalon pushimet në Dubai nga ku nuk ka nguruar të publikojë foto e pamje nga vendet luksoze. Por ish-konkurrentja e ... Read More

Publikon foto hot nga pushimet, Tea zbulon të dashurin e saj

06/09/2021

Vajza e cila u bë e famshme nga emisioni, ‘Për’puthe’, Tea Trifoni po kalon pushimet në plazhin e Shqipërisë. Ndonëse, ajo u nda nga Bearti, ... Read More

Covid-19 i prishi ëndrrën, Bajrami rrëfen emocionet kuqezi, ja çfarë pret Reja nga fantazisti

02/09/2021

Nedim Bajrami është pa diskutim legjionari më i përfolur i momentin. Fantazisti po kalon një moment fantastik në Serie A ku me Empolin është kthyer ... Read More

Manaj transferohet në Serie A, huazim me të drejtë blerje

31/08/2021

Tashmë është zyrtare, Rey Manaj rikthehet në Serie A. Sulmuesi i përfaqësueses shqiptare kalon tek ekipi i Spezia. Manaj transferohet në formë huazimi me të ... Read More

Milot Rashica edhe në stërvitje mban flamurin e Kosovës me vete

19/08/2021

Çdo ditë që kalon, Milot Rashica po duket më i lumtur te skuadra e re Norëich City. Mesfushori kosovar debutoi javën e kaluar në Premier ... Read More

Shkëndije Mujaj një myslimane e devotshme, kështu po i kalon pushimet

14/08/2021

E mbuluar me shami dhe e veshur me të gjata, kështu po i kalon pushimet Shkëndije Mujaj. Prej disa kohësh, Shkëndije Mujaj, ka bërë një ... Read More

Sanchez kalon tek rivalët e Interit

12/08/2021

Alexis Sanchez kalon tek rivalët e Interit. Alexis Sanchez duket shumë larg arritjes së një marrëveshje për rinovimin e kontratës me Interin. Kjo për faktin ... Read More

Fifi shtrihet në spital, gjendje e saj duke serioze

10/08/2021

Këngëtarja Fifi së fundmi ka shqetësuar jo pak të gjithë fansat e saj. Si duket këngëtarja po kalon një moment të vështirë me gjendjen e ... Read More

Ja si duket beli i Tea Trifonit kur nuk përdor ‘photoshop’

02/08/2021

Ish konkurrentja e emisionit të dashurisë “Për’puthen” thuajse nuk kalon ditë pa postuar ndonjë imazh apo video në instagram. Ajo është shumë aktive në rrjetet ... Read More

La Liga me ultimatum për Barcelonën

30/07/2021

La Liga i jep afat Barcelonës deri më 13 gusht që të dorëzojë kontratat e futbollistëve. Barcelona nuk po kalon periudhë të mirë financiare. Skuadra ... Read More

E përfunduar: Ylli i madh zbarkon te Milani

17/07/2021

Zgjidhen problemet mes klubeve, Ballo-Toure kalon testet mjekësore te Milani. Milani dhe Monaco kanë arritur marrëveshje për Fode Ballo-Toure, i cili ka kaluar testet mjekësore ... Read More