Tag: kalimin

Po transferohet te PSG ose Man City, deklarohet Messi

04/02/2021

Messi “mohon thashethemet” se ai po tenton kalimin në PSG ose City. Messi ka mohuar thashethemet për një transfer në PSG dhe Manchester City, me ... Read More

Maskë e thjeshtë që zbeh rrudhat dhe ngadalëson plakjen

04/02/2021

Sot në mbrëmje, mos flini pa bërë një maskë si kjo. Me kalimin e viteve dhe me shfaqjen e rrudhave të para në fytyrë, të ... Read More

Sot pritet zyrtarizimi i Odegaard të gjiganti anlgez

25/01/2021

Mesfushori norvegjez pritet ta kompletojë sot kalimin në Arsenal. Martin Odegaard pritet ta kompletojë sot kalimin nga Real Madridi në Arsenal. Mesfushori sulmuesi fluturoi drejt ... Read More

Nuk do t’ju besoni syve, kështu dukej Dhurata Dora 7 vite më parë

15/01/2021

Ndërhyrjeve në pamjen e saj nuk i ka shpëtuar as Dhurata Dora. Shumë personazhë të njohur me kalimin e viteve kane ndryshuar ne pamje. Bëhet ... Read More

Lëndimi ia mohon kalimin tek Milani, ylli i madh mungon për dy muaj

12/01/2021

Lëndimi ia mohon kalimin tek skuadra e Milanit, Simakan mungon për dy muaj. Mbrojtësi i Strasbourgut, Mohamed Simakan ka pësuar lëndim për dy muajt e ... Read More

Nga 1 janari nuk do të funksionoj Whatsappi në këta telefona

30/12/2020

Me kalimin e viteve dhe modeleve të reja të celularëve dhe programet e shumta zhvillohen dhe updatohen. Iphone ka lajmëruar se ata që kanë Iphone ... Read More

Dominik Szoboszlai i jep lajmin e keq Milanit

16/11/2020

Dominik Szoboszlai i hapur për kalimin të Real Madridi. Real Madridi është afër që në janar të përforcojë skuadrën me yllin e RB Salzburgut, Dominik ... Read More

Lionel Messi te PSG? Ky është reagimi nga babait i tij

11/11/2020

Ka folur babai i Messit në lidhje me kalimin e tij tek PSG. Babai i Lionel Messit, Jorge Messi, ka reaguar ndaj spekulimeve të ESPN, ... Read More

Mosha s’para tregohet, por Rozana Radi as nuk e ka problem të tregojë sa vjeç bën sot…

06/07/2020

Femra nuk pyetet për moshën, por duket se ma kalimin e viteve një gjë e tillë as nuk i bën aspak përshtypje Rozana Radit.  Sot ... Read More

Zbuloni sa kohë do të jetoni, e përcakton numri i vijave që keni në dorë

07/02/2020

Me kalimin e viteve kjo metodë ka bërë të mundur interpretimin ose njohjen e fatit të njerëzve përmes vijës së duarve, duke formuar edhe shkronja ... Read More

Numri i vijave në dorë, mund të zbulojë se sa kohë do të jetoni

05/02/2020

Me kalimin e viteve kjo metodë ka bërë të mundur interpretimin ose njohjen e fatit të njerëzve përmes vijës së duarve, duke formuar edhe shkronja ... Read More

Sekretet e vogla që iu ndihmojnë të humbni peshë në çdo moshë

08/12/2019

Me kalimin e viteve, nyjet tuaja dhe muskujt bëhen më të dobët dhe më pak të qëndrueshëm. Ato bëhen më të ndjeshëm për shkak edhe ... Read More