Tag: jeton

U kritikua se puthi djalin në buzë, Almeda Abazi ka përgjigjen epike për ndjekësen

21/10/2021

Almeda Abazi, bukuroshja shqiptare që jeton në Turqi, ka treguar marrëdhënien e veçantë me djalin e saj Efehan, duke ndarë shpesh momente me të nga ... Read More

A do të jetë pjesë e një filmi erotik? Balerina shqiptare tregon a do pranonte të shfaqej nudo para kamerave (FOTO)

19/10/2021

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, ka disa vite që jeton në Itali, ku ka ndërtuar edhe karrierën e saj.Ajo u ka bërë ballë sprovave të ... Read More

“Dështaku” 60 milionësh do të largohet nga Real Madrid

16/10/2021

Luka Jovic, jeton muajt e fundit të tij si futbollist i Real Madridit, klub në të cilin mbërriti në verën e vitit 2020 në këmbim ... Read More

Moderatorja shqiptare flet për jetën e re në Afrikë: Mamit i pëlqen të kem një partner me ngjyrë

24/09/2021

Moderatorja e njohur, Einxhel Shkira, ka që në muajin qershor që është zhvendosur në Afrikë, ku jeton dhe punon aktualisht. Ajo ka zbuluar se edhe ... Read More

Në këtë shtëpi luksoze jeton Shkurte Gashi

19/09/2021

Shkurta Gashi, tani po jeton ditët më të bukura të jetë së saj. Muaj më parë ajo është bërë nënë për herë të parë, ku ... Read More

Djali i saj mbush 4 muaj, Tuna poston foton më të ëmbël të djalit të saj

11/09/2021

Tuna po jeton ditët më të bukura në jetën e saj. Para 4 muajsh Tuna i surprizoi të gjithë, teksa zbuloi se ishte bërë nënë ... Read More

Tigri 25-vjeçar shpallet si më i vjetri në botë, merr çmimin Guinness

09/08/2021

11:48 | 8 Gusht 2021 Një tigër që jeton në një vend të shenjtë në Teksas është konfirmuar si më i vjetri në botë në ... Read More

Morën fund dyshimet! Zbulohet e vërteta e shtatzënisë së Genta Ismajlit

24/07/2021

Genta Ismajli ka 2 vite që po jeton një histori të bukur dashurie me biznesmenin turk, Usta. Pasi lidhja e tyre u bë publike ata ... Read More

U vaksinua kundër Covid-19, Albërije Hadërgjonaj ka një këshillë për të gjithë

23/07/2021

Këngëtarja e njohur shqiptare, Albërije Hadërgjonaj jeton prej kohësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, por kur vjen puna për shëndetin, i beson vendlindjes së ... Read More

Oriola Marashi ekspozon pjesët intime, modelja pa të brendshme në festë

26/06/2021

Oriola Marashi po jeton një moment të mirë në karrierën e saj. Pasi ka korrur të gjithë famën e mundshme në vendin tonë, bukuroshja po ... Read More

Ndryshe nga gjithë të tjerët! Lumi B tregon historinë e çuditshme të njohjes me bashkëshorten

25/06/2021

Lumi B ka shumë vite që jeton një histori të bukur dashurie, e cila është finalizuar me martesë dhe me një fëmijë. Reperi prej vitesh ... Read More

‘Dua familje të madhe me pesë fëmijë’, Loredana befason me kërkesën e saj

29/05/2021

Reperja e njohur shqiptare, e cila jeton dhe vepron në Zvicër, Loredana Zefi, sapo ka publikuar një bashkëpunim me partnerin e saj, reperin Mozzik. “Rosenkrieg” ... Read More