Tag: jetojnë

Covid-19 trondit edhe Interin, pesë persona pozitivë në klubin zikaltër, njëri bashkëpunëtor i Conte

25/02/2021

Covid-19 trondit Interin dhe detyron zikaltërit të jetojnë në ankth. Për momentin, virusi ka prekur të gjithë kupolën drejtuese të klubit. Kështu, dy administratorët e ... Read More

Dafina Zeqiri pranë martesës, Dj Geek i bën propozimin romantik

14/02/2021

Dj Geek dhe Dafina Zeqiri prej kohësh po jetojnë një histori të bukur dashurie. Çifti pas disa ulje-ngritjeve, duket se e ka gjetur më në ... Read More

“Do të kemi aq fëmijë sa Hailey dëshiron”, Justin Biber flet për herë të parë mbi planet për të zgjeruar familjen

02/12/2020

Këngërari i njohur Justin Biber dhe modelja Hailey prej kohësh po jetojnë dashurinë e tyre të cilën e kanë kurorëzuar edhe në martesë. Në një ... Read More

Romeo dhe Jonida plane për të bërë fëmijë: Duam një familje të madhe

02/11/2020

Romeo dhe Jonida prej kohësh po jetojnë një histori të bukur dashurie. Qëkur zyrtarizuan lidhjen e tyre, dyshja shfaqet gjithandej bashkë, duke na zbuluar dashurinë ... Read More

Ja shteti që ka më shumë shqiptarë se sa vetë Shqipëria

08/09/2020

Edhe pse të gjithë mendojmë që në Shqipëri jetojnë më së shumti shqiptarë në botë, atëher jemi gabim, shkruan InfoKosova. Në një video të publikuar ... Read More

Shikoni reagimin e demit që tërë jetën e kaloi i lidhur!

02/06/2020

Pothuajse të gjithë demat në tërë botën jetojnë në kushte të tmerrshme në ferma. Ata janë të burgosur në hapësira të vogla dhe të ngushta, ... Read More

Zgjohen në mëngjes dhe ajo çfarë gjejnë në oborr i lë pa fjalë

12/05/2020

Një çift australianësh u habitën nga ajo që panë në oborrin e shtëpisë, ku jetojnë prej të paktën 25 vjetësh. Lynn dhe Ray McCay, të ... Read More

Qyteti gjerman që fle në 72 tonelata gurë të çmuar

28/01/2020

Banorët e qytetit Nordlingen në Gjermani e dinë se jetojnë me tonelata diamante, por nuk planifikojnë t’i “shembin” që të pasurohen. Nordlingen në bavari të ... Read More

Kështu do i kalojnë festat e fundvitit shenjat e horoskopit

25/12/2019

Shenjë për shenjë, Horoskopi zbulon se si i jetojnë Krishtlindjet 12 shenjat e zodiakut. Gjithashtu duhet të themi që yjet janë një nga simbolet e ... Read More

Studim i ri global: Depresioni dhe vetëvrasja pasojë e ndotjes së ajrit

22/12/2019

Studimi i ri global tregon se ndotja e ajrit lidhet me depresionin dhe vrasjen.Njerëzit që jetojnë në një vend me ndotje të lartë të ajrit ... Read More

Kështu duket qyteza ku jetojnë dy njerëzit më të pasur në planet

17/12/2019

Dy njerëzit më të pasur në botë jetojnë vetëm një kilometër larg njëri-tjetrit, në një qytezë miliarderësh. Xhef Bezos, pronari i Amazon.com ia kaloi Bill ... Read More

Vogëlushet nga Kosova, që 6 vite presin flokët e tyre për një qëllim prekës

13/09/2019

Agnesa 13 vjeç, Driola 11 dhe Ariona 8, janë tri vajzat me prejardhje nga Kosova por që jetojnë në Gjermani, të cilat tash e sa ... Read More