Tag: jetën

Mikeshja zbulon partneren e Kujtim Prodanit: I është shkulur zemra, i qëndroi pranë deri në fund

12/01/2021

Disa ditë më parë kantautori Kujtim Prodani ka humbur jetën si pasojë e Covid-19. Ai ishte një artist me shpirt të lirë dhe një njeri ... Read More

“Sfida më e vështirë që vazhdon të jetë ende ‘’, Juliana Pasha zbulon brengën që e mundon prej vitesh

28/12/2020

Këngëtarja Juliana Pasha ka folur së fundmi për jetën e saj private dhe profesionale. E ftuar në “Tani mund të këndosh” tek “E Diela Shqiptare”, këngëtarja ... Read More

I dashuri i Adrianës ndanë një moment intim me aktoren

26/12/2020

Adriana Matoshi kohët e fundit po komentohet shumë për jetën private. Ndonëse ka qenë e martuar dhe e ndarë prej kohësh, ajo ka vazhduar jetën ... Read More

Nëse e keni kaluar COVID-19 duhet ta kontrolloni këtë pjesë të trupit

24/12/2020

Për pacientët që janë shëruar nga COVID-19, dëshira për t’u kthyer në jetën normale mund të jetë mbizotëruese, por, përpara se rinisni rutinën tuaj të ... Read More

Rrëfimi i Kazanovës nga Deçani: Kam pasur 400 dashnore, më ka ruajtur policia gjermane se kam dalë me 70 femra në të njëjtën kohë

21/12/2020

Bekim Stokaj, nga komuna e Decanit ku ka treguar për jetë private, ku thotë se në jetën e tij ka pasur më shumë se 400 ... Read More

Bota e muzikës në zi: Humb jetën muzikanti shumë i njohur

17/12/2020

Bota e muzikës në zi, ka humbur jetën muzikanti shumë i njohur. Muzikanti i njohur, Sam Jayne, ka ndërruar jetë në moshën 46-vjeçare, shkruajnë mediat ... Read More

Po afrohet realiteti i ri: Pasaporta Covid-19

11/12/2020

00:18 | 11 Dhjetor 2020 Pandemia ka ndryshuar jetën tonë të përditshme, përfshirë edhe udhëtimet. Por a e keni imagjinuar ndonjëherë, se përveç pasaportës standarde ... Read More

“Vajzat e mia janë hajdute”! Publikohet regjistrimi audio i Maradonës: Pasurinë do ia lë…

10/12/2020

Prezantuesja e njohur italiane, Barbara d’Urso, ka publikuar detaje tronditëse mbi jetën private të Diego Armando Maradonës. Ajo transmetoi në emisionin “Pomeriggio 5” audion që ... Read More

Vajza që u bë gjyshe në moshë 33-vjeçare, ka një këshillë për ju

07/12/2020

Ajo u dashurua në moshë të re dhe u martua ku ishte vetëm 16-vjeç e më pas solli në jetën djalin e saj. Në po ... Read More

E pa në shtrat me komshiun, nëna i merr jetën djalit me jastëk !

27/11/2020

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Turqinë, ku një grua i ka marr jetën djalit të saj të mitur pasi ai e pa në shtrat ... Read More

Valbona Selimllari si ‘vjehrrë’, flet për marrëdhënien me të dashurën e djalit: Nuk dua një vajzë të bukur në shtëpi

23/11/2020

Valbona Selimllari si rrallë herë ka folur për jetën e saj private. Ajo ka rrëfyer për herë të parë sesi i ka marrëdhëniet me të ... Read More

Dajana Shabani poston foto përqafuar me ish-bashkëshortin: Je gjithmonë për mua

18/11/2020

Moderatorja Dajana Shabani ka qenë shumë e komentur për jetën e saj private gjatë viteve të fundit. Ajo ka treguar se i kishte dhënë fund ... Read More