Tag: jetë

Ndërron jetë njeriu më i vjetër në botë, pak para se të bëhej 113 vjeç

20/01/2022

01:29 | 20 Janar 2022 Tre javë para se të mbushte 113 vjeç, ndërroi jetë njeriu më i vjetër në botë, spanjolli, Saturnino de la ... Read More

Humb jetën tragjikisht në një aksident me ski në moshën 37-vjeçare, Fituesi i dy çmimeve “Cesar”

19/01/2022

Aktori i njohur francez, Gaspard Ulliel ka ndërruar jetë të mërkurën në moshën 37-vjeçari pas një aksidenti me ski. “Ai vdiq në një aksident me ... Read More

Nora shfaqet përvëluese nga banjo, me këto lëvizje nuk i lë vend imagjinatës

17/01/2022

Nora Istrefi, vazhdon të jetë një emër shumë i dashur për audiencën e gjerë. Lidhja e saj me Robert Berishën, bëri bujë zëmadhe, po aq ... Read More

Learta del në shopping me Matinin dhe Matinen, ky detaj bie në sy

16/01/2022

Learta Jakupi, vazhdon të jetë pjesë e mediave rozë. Duke qenë se i përket një familje të njohur, ajo domosdoshmërish paraqet interes për publikun e ... Read More

“Koha ka qëruar emocionet dhe ndjesitë”/ Në 2-vjetorin e ndarjes nga jeta, e bija kujton Xhevdet Ferrin me fjalët e ndjera

16/01/2022

Vajza e Xhevdet Ferrit ka kujtuar ditën e sotme 2-vjetorin e ndarjes nga jetë të aktorit të mirënjohur shqiptar. Duke mos e fshehur ende dhimbjen ... Read More

“Çartet” nga xhelozia Beatrixi për Donaldin, shkak bëhet Egzona

16/01/2022

Big Brother po vazhdon të jetë emisioni më i shikuar. Beatrixës është bërë pjesë e një misioni të fshehtë. Sipas këtij misioni banorja e BBV ... Read More

Learta e mëson keq Matinin, ja si e vendosë në gjumë atë

15/01/2022

Learta Jakupi, vazhdon të jetë njëra nga personazhet më të komentuar. Ani pse është një grua shumë e angazhuar në profesionin e saj, Learta kujdes ... Read More

Ky është banori i eliminuar nga Big Brother Vip

14/01/2022

Është zbuluar se kush e ka lënë sonte shtëpinë e Big Brother. Eltioni nuk do të jetë më pjesë e shtëpisë së Big Brother Albania ... Read More

Donaldi i mërzitur në oborrin e shtëpisë, Fifi i dërgon një mesazh atij

14/01/2022

Big Brother vazhdon të jetë një program shumë i ndjekur. Fifi ka ndarë një imazh në storien e saj në Instagram ku shihet Donaldi. Ai ... Read More

Beatrix harron që është në fokus të kamerave, zhvishet dhe zbulon më shumë se ç” duhet

14/01/2022

Big Brother po vazhdon të jetë një emision shumë i shikuar. Banorët kanë filluar përgatitjet për spektaklin sonte në Big Brother VIP Albania. Por, shpeshherë ... Read More

Vdes këngëtari i njohur kosovar

13/01/2022

Ndërron jetë këngëtari Eduard Meraku. Pasditen e sotme ka ndërruar jetë hit-këngëtari i njohur pejan e kosovar Eduard Meraku, i njohur si Edi king. I ... Read More

I përfshirë në “masakrën e Bllokut”, ky është ish-bashkëshorti i Arjola Demirit që e tradhtoi dhe dhunoi

13/01/2022

Aktorja Arjola Demiri ka folur gjithmonë rreth vështirësive që ka kaluar në jetë dhe problemeve me ish bashkëshortin. Tani që është pjesë e “Big Brother ... Read More