Tag: javën

Bayern i pandalshëm, ‘blindon’ pozitën e parë në Bundesligë

20/03/2021

Bayern Munich ka triumfuar me rezultat 4:0 nadj Stuttgartit në ndeshjen e vlefshme për javën e 26-të në Bundesligë. Ndeshja nisi keq për bavarezët që ... Read More

Në javën e fundit në Premierligë janë konfirmuar vetëm dy raste me Covid-19

15/02/2021

Premierliga konfirmon vetëm dy raste me Covid-19 në javën e fundit. Numrat me Covid-19 në Premierligë ka nisur të bien. Vetëm dy raste kanë dal ... Read More

Masat e reja për shkak të Covid-19, FSHF ndryshon oraret e ndeshjeve të Superligës

10/02/2021

Kategoria Superiore do zhvillojë të premte dhe të shtunë javën e 19 të saj. Nisur nga kufizimet e reja të vendosura nga Qeveria shqiptare për shkak të ... Read More

Juventus – Roma, këto pritet të jenë formacionet startuese

06/02/2021

Ndeshja kryesore për javën e 21-të në Serie A do të jetë sfida me Juventusit dhe Romës. Ky duel do të fillojë nga ora 18:00 ... Read More

A janë në lidhje? – Kjo është e vërteta e fotos ku shihen bashkë Melisa dhe Andi

10/01/2021

Zbulohet e vërteta e fotos ku shihen bashkë Melisa dhe Andi. Javën e kaluar në Përputhen Fationi akuzoi Melisën se ka kryer marrëdhënie seksuale me ... Read More

Kjo është lista e lojtarëve të Barcelonës për ndeshjen ndaj Bilbaos

05/01/2021

Lista e lojtarëve të Barcelonës për ndeshjen ndaj Bilbaos. Në javën e dytë Barcelona nuk ka mundur që të zhvillojë ndeshjen ndaj Athletic Bilbaos dhe ... Read More

S’ka më pritje, vaksina e Pfizerit mund të miratohet këtë ditë

22/11/2020

Vaksina e Pfizerit mund të miratohet javën e ardhshme. Vaksina e Pfizerit mund të marrë aprovimin nga Britania e Madhe për autorizimin e saj. Këto ... Read More

Disiplina i bën presion Bylisit, i heq edhe tri pikë klubit të Kategorisë së Parë

06/11/2020

Komisioni i Disiplinës eshte mbledhur sot për të marrë vendimet në lidhje me javën e parë të futbollit shqiptar. Organi përbërës i FSHF-së ka paralajmëruar ... Read More

Debati mes Feros dhe Robert Berishës/ Këngëtari i drejtohet reperit: Hallall të qoftë vetëbesimi

21/08/2020

Këngëtari Robert Berisha u përfshi në një debat virtual me reperin Fero javën e kaluar. Debat për të cilën reagoi në një intervistë për emisionin ... Read More

Agron Llakaj drejt largimit nga “Vizion Plus”/ Bisedat me kolegët dhe kontraditat me drejtuesit

07/06/2020

Lajmi se Agron Llakaj do të kthehet në drejtimin e “Portokallisë” bëri xhiron e portaleve javën që shkoi. Largimi i regjisorit Altin Basha dhe rikthimi ... Read More

Roberti është rikthyer me Xhesikën? Ja detaji që na bëri të dyshojmë

05/03/2020

Javën e shkuar ishte vetë modelja Xhesika Kadiu që pranoi publikisht lidhjen që ajo kishte pasur me Robert Berishën. Ndër të tjera ajo shkruante se ... Read More

YouTube shuan llogaritë jo fitimprurëse?

13/11/2019

Javën e kaluar, YouTube filloi të dërgojë një dokument detyrues në adresat e postës elektronike të autorit. Sidoqoftë, kjo tezë është një çështje potencialisht e ... Read More