Tag: japë

Ana “çmendet” për Fatjonin – çka janë këto komente në mes tyre?

11/04/2021

Pak kohë më parë, Ana vendosi t’i japë fund e vetme rrugëtimit të saj në “Për’puthen”, pas refuzimit të Rinianit për të dalë me të. ... Read More

PSG gjen zëvendësuesin e Icardit

01/03/2021

PSG gjen zëvendësuesin e Icardit. Pas dy sezonesh Mauro Icardi mund t’i japë lamtumirën Paris Saint Germain. Kriza ekonomike që ka shkaktuar pandemia e COVID-19, ... Read More

Engji befason me dukjen, kështu duket me trenerka e me flokët bisht

31/12/2020

Me trenerkat e flokët bisht kështu duket Engji në shtëpi. Në skenë mundohet ta japë maksimumin rreth pamjes. Çdo herë e shohim të kuruar e ... Read More

Milan nuk dorëzohet, në janar po e transferon dështakun e Real Madridit

22/12/2020

Gjithçka gati, agjenti i Jovic tashmë ka mbërritur në Itali. Luka Jovic do ti japë fund aventurës aspak të suksesshme me Real Madrid pasi po ... Read More

Milan- Eriksen, vjen lajmi i madh

26/11/2020

Conte poshtëron Eriksen: Milani mund t’i japë hakmarrjen e madhe. Milani po mendon për një goditje të madhe për merkaton e janarit. Renditja sigurisht që ... Read More

Dasëm në horizont! Rozana Radi jep lajmin: Do të martohem aq shpejt sa s’ta pret mendja

13/08/2020

Këngëtarja e njohur Rozana Radi duket se së shpejti do t’i japë fund beqarisë.  Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku së fundmi zhvilloi ... Read More

Shokohet futbolli europian, zyrtari i lartë në prag të dorëheqjes pas zbulimit të skandalit

24/07/2020

Havier Tebas, Presidenti i kampionatit spanjoll po mendon të japë dorëheqjen pas publikimit të lajmeve se ka shkaktuar “konflikt interesi” në futbollin iberik. “El Diario” ... Read More

150 milionë lekë shpërblim për Tiranën, Veliaj: Shuma më e madhe e dhënë ndonjëherë për bardheblutë

21/07/2020

150 milionë lekë do të jetë shpërblimi që Bashkia e Tiranës do t’i japë klubit të Tiranës pasi u konfirmuan të dielen si kampionë të ... Read More

Arsyet që çojnë drejt ndarjes secilën nga shenjat e horoskopit

29/05/2020

Arsyet pse një çift vendos t’i japë fund një lidhjeje janë të ndryshme. Problemi është relativ, dhe për disa është shumë i madh e për ... Read More

Video/ Mesazhi i Madonnës nga vaska: Koronavirusi na ka bërë të gjithëve të barabartë

24/03/2020

Edhe këngëtarja e njohur, Madonna ka vendosur të japë një mesazh për situatën e krijuar së fundmi nga koronavirusi i cili ka pushtuar botën. Mirëpo, ... Read More

Mendoni dy herë para se të ngacmoni dikë në Instagram!

09/07/2019

Në teori do tu japë shansin përdoruesve të rimendojnë komentet e tyre. Opsioni i dytë do të kufizojë ndjekësit problematikë. Komentet e ndjekësve të kufizuar ... Read More

Dieta me 8 gota uji, ju mund të humbni 4 kg në 7 ditë

17/05/2019

Uji do të na japë një ndjenjë të ngopjes, në këtë mënyrë ne do të jemi në gjendje të hamë me më pak oreks dhe ... Read More