Tag: Istrefi

Nora është bërë gati për Vitin e Ri, kaq bukur e ka zbukuar bredhin

02/12/2020

Nora Istrefi është ndër personazhet më të ndjekur në rrjete sociale, ku është shumë aktive me postime nga përditshmëria apo projektet e reja. Kurse tani ... Read More

Nora zbulon më shumë se ç’duhet me këtë fustan të zi, Roberti do të ‘çmendet’

01/12/2020

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i ... Read More

Era Istrefi befason ndjekësit, bën sërish ndryshim në pamje

25/11/2020

Era Istrefi është një ndër personazhet më të përfolura në vend dhe jo vetëm. Ajo është këngëtare shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo. Era ... Read More

Të gjithë ndjekësit e saj mbetën ‘gojë hapur’, shikoni si e ka veshur Nora vajzën e saj

24/11/2020

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i ... Read More

Nora bën postimin e papritur, Roberti do të bëhet pishman për ndarjen nga ajo

13/11/2020

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i ... Read More

Nora bën ndryshimin e papritur në pamje, po duket komplet ndryshe

12/11/2020

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i ... Read More

Norës nuk po i ndalen dhuratat, sapo pranoi një shumë të veҫantë

09/11/2020

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i ... Read More

Kësaj pamje të Nora Istrefit nuk i reziston as ish-burri i saj, ky është reagimi i Robertit

05/11/2020

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i ... Read More

Roberti më në fund tregon surprizën që po përgatitë me Norën

04/11/2020

Roberti tregoi surprizën që po përgatitë me Norën. Prej kohësh, Nora Istrefi dhe Robert Berisha s’janë më bashkë, por janë ndër të pakëtat çifte të ... Read More

Ku është nisur me këtë veshje provokuese këtë mëngjes Nora Istrefi?

25/10/2020

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i ... Read More

Bashkohen Nora e Roberti, këngëtarja e konfirmon vet lajmin

21/10/2020

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i ... Read More

Era Istrefi ‘braktis’ nënshtetësinë shqiptare, këngëtarja merr nënshtetësinë anglez

20/10/2020

Këngëtarja Era Istrefi prej vitesh mbante një pashaportë shqiptare. Ajo së bashku me dy motrat prej vitesh mbanin një pashaportë shqiptare, por duket se këtë ... Read More