Tag: Ismajli

Nuk do ta besoni, kaq vite ka mbushur sot Zanfina Ismajli

10/05/2021

Zanfina Ismajli feston ditëlindjen e 36-të. Ajo ndonëse është shkëputur nga industria muzikore, por ende përflitet për të. Fjala është për këngëtaren e njohur, Zanfina ... Read More

U bë baba për herë të parë, Fero i dedikon këngë vajzës së tij

29/04/2021

Fero dhe bashkëshortja e tij, Arbenita Ismajli, u bënë prindër për herë të parë. Lajmin e bëri me dije vetë modelja përmes një postimi në ... Read More

Arbenita Ismajli rrëfen shqetësimin më të madh të shtatzënisë së saj (Video)

19/04/2021

Arbenita Ismajli dhe Fero së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Lajmi i ëmbël erdhi pak ditë pasi dyshja kurorëzuan dashurinë e ... Read More

Usta nuk përmbahet, me këto fjalë e uron Gentën për ditëlindje

12/04/2021

I dashuri me urim të veçantë për Genta Ismajlin Genta Ismajli sot feston ditëlindjen e 37-të. Prej shumë urimeve artistes shqiptare nuk i mungoi edhe ... Read More

‘Mendova se ishte nusja ime’, Fero e ngatërroi Arbenitën me këtë modele të famshme

05/04/2021

Arbenita Ismajli është një ndër personazhet më tërheqës të ekranit, të cilën e kanë krahasuar shpeshherë me modelen e famshme amerikane, Kendall Jenner. Në fakt, ... Read More

Arbenita kërkon ndihmën e fansave: A mundemi ju lutem ta bindim burrin tim…?

02/04/2021

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli vetë pak muaj më parë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, ndërsa presin që së shpejti të bëhen prindër. ... Read More

Motra e Adelinës shkarravitet në shtëpi për të marrë poza provokuese

31/03/2021

Motra e Adelinës nisë ditën me poza provokuese. Ema Ismajli ndonëse nuk është këngëtare, por fama e dy motrave të saj e kanë bërë mjaft ... Read More

Në muajin e fundit të shtatzënisë, Arbenita ndan foto intime nga shtrati me Feron

21/03/2021

Arbenita Ismajli publikon një moment intim me Feron teksa zgjohen nga gjumi. Modelja shqiptare është në pritje të fëmijës së parë. Bashkë me reperin Fero ... Read More

U përfol se është në pritje të ëmbël, reagon Genta Ismajli

19/03/2021

Këngëtarja Genta Ismajli po jeton prej kohësh historinë e bukur të dashurisë me biznesmenin turk, Usta. Dyshja janë gjithmonë aktiv në rrjetet sociale ku ndajnë ... Read More

Nuk e keni parë asnjëherë, kaq të bukur e ka “vëllain” Adelina Ismajli

17/03/2021

Nuk e keni parë asnjëherë, kaq të bukur e ka “vëllain” Adelina Ismajli Këngëtarja Adelina Ismaili në instagram ka bërë një urim të veçantë për ... Read More

Genta Ismajli tregon një anë të saj që nuk e njihnim në bashkëpunimin me Feron

13/03/2021

Publikohet bashkëpunimi me Feron, Genta Ismajli tregon një anë të saj që nuk e njihnim. Genta Ismajli dhe reperi Fero kanë publikuar sot bashkëpunimin e ... Read More

Bëhet e gjallë Zanfina, shfaqet joshëse në imazhin e fundit

12/03/2021

Zanfina Ismajli është një emër tejet i njohur për publikun kosovar. Ajo ishte për shumë vite pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo. ... Read More