Tag: Ismajli

Arbenita bëhet gati me dalë, nuk i lë vend imagjinatës me këtë fustan të shkurt e provokuese

26/01/2022

Arbentia Ismajli, është njëra nga figurat më të dashura për publikun e gjerë. Ajo u bë e njohur për audiencën pasi si modele ajo të ... Read More

Genta Ismajli bëhet nënë për herë të parë!

21/01/2022

Këngëtarja e mirënjohur, shqiptarja e Kosovës, Genta Ismajli ka pritur sot binjakët e saj një djalë edhe një vajzë. Ajo dhe partneri i saj Huseyin ... Read More

Nuri i shtatzënisë, Genta Ismajli mahnitë me pamje në imazhin qe sapo publikoi

20/01/2022

Genta Ismajli njihet si ndër këngëtaret më të famshme shqiptare. Ajo çdo here ka qenë në qendër të vëmendjes edhe me detaje të jetës private. ... Read More

Arbenita harron që është nënë, ekspozon pjesën intime

16/01/2022

Arbenita Ismajli, është njëra nga modelet më të kërkuara të momenit. Që kur ajo u lidh me reperin, Fero, lidhja e saj është komentuar nga ... Read More

Nisin përgatitjet, kjo do të jetë dhoma e binjakëve të Gentës dhe Ustas

09/01/2022

Së shpejti Genta Ismajli do ta marrë epitetin e nënës. Gëzimi i saj dhe i Ustës do të jetë i dyfishtë pasi që çifti do ... Read More

‘UPSSS’, Genta Ismajli sjell këtë imazh provokuese pak para lindjes se dy binjakëve

24/12/2021

Genta Ismajli njihet si ndër këngëtaret më të famshme shqiptare. Ajo çdo here ka qenë në qendër të vëmendjes edhe me detaje të jetës private. ... Read More

Genta Ismajli reagon pasi ndjekësit u shqetësuan për shtatzëninë e saj

24/12/2021

Ndjekësit shqetësohen për shtatzëninë e saj, reagon Genta Ismajli. Genta Ismajli dhe partneri i saj turk, Usta, do të bëhen prindër jo të një, por ... Read More

Pak para lindjes, Genta Ismajlit i ndodh diçka e keqe

22/12/2021

Genta Ismajli gjatë kësaj të mërkure bër të ditur se ishte pre e një sulmi kibernetik. Këngëtarja ka njoftuar se në Instagramin e saj kanë ... Read More

Iu zhdukën fotot e shtatzënisë nga Instagrami, Genta Ismajli tregon arsyen

22/12/2021

Para pak orësh, në llogarinë e këngëtares Genta Ismajli në Instagram, janë fshirë të gjitha fotografitë e saj të shtatzënisë. Pas kësaj, ka reaguar vetë ... Read More

Fshiu të gjitha fotot e shtatzënisë nga Instagrami, Genta Ismajli sqaron të vërtetën

22/12/2021

Genta Ismajli ka qenë në qendër të vëmendjes pas disa foto sesioneve përmes të cilave njoftoi se do të bëhet nënë për herë të parë. ... Read More

Çfarë po ndodh me Genta Ismajlin, i fshin të gjitha fotot e shtatzënisë!

22/12/2021

Genta Ismajli njihet si ndër këngëtaret më të famshme shqiptare. Ajo çdo here ka qenë në qendër të vëmendjes edhe me detaje të jetës private. ... Read More

Genta me fat, ja ku e ka dërguar burri pak ditë para lindjes

21/12/2021

Genta Ismajli shijon pishinën në errësirë me barkun e rrumbullakosur Genta Ismajli po bëhet nënë për herë të parë. Ani pse fillimisht e mbajti të ... Read More