Tag: ishte

Përlotet në intervistë, Marsela Karapanço: S’e harroj kurrë raportimin për vdekjen e kolegut

11/04/2021

Marsela Karapanço ishte e ftuara e mbrëmjes në programin “FitStation” në News24. Moderatorja dhe autorja e emisionit më të ri politik “Frontline”, erdhi në një ... Read More

“Mbappe si Ronaldo, Bayernit i ka humbur shkëlqimi”

10/04/2021

Matthaus ishte plot lëvdata për Mbappen. Ish-legjenda e Bayern Munchen, futbollisti Lothar Matthaus ka folur për epilogun e ndeshjes Bayern-PSG. Matthaus u shpreh se “Bavarezët” ... Read More

E pyesin a je nda nga burri? – Ky është reagimi i Lules

08/04/2021

I thonë Lules: A je nda me burrin. Ishte data 27 gusht kur Lule Mustafa i dha fund beqarisë. Ajo kurorëzoi dashurinë me fejesë me ... Read More

Ndodh edhe kjo: Në dasmën e djalit, nëna kupton që nusja ishte vajza e saj

07/04/2021

Në dasmën e djalit, nëna kupton që nusja ishte vajza e saj. Një skenar i përkryer për një film dramatik është historia e vërtetë e ... Read More

Majko batuta për pozicionimin në listë: “Atë 19-tën ku ta kesh”, ja pse nuk ulërita. Ahmetaj është…

04/04/2021

Pandeli Majko ishte i ftuar në emisionin ‘’Klanifornia’’ ku foli me doza humori dhe batuta për pozicionimin në listën e PS në Tiranë si i ... Read More

Plan për një fëmijë të dytë? Xhensila dhe Besi: Jemi munduar, por nuk ka shkuar sipas planit

04/04/2021

Emisioni “Soiree” ishte e gjitha dedikuar aktorit Bes Kallaku ku ishin mbledhur bashkëpuntorët e tij më të mirë, si dhe njerëzit më të rëndësishëm të ... Read More

Ia sheh sherrin fotografisë, policia e bastisë shtëpinë e Don Xhonit

02/04/2021

Policia bastisë shtëpinë e Don Xhonit Ashtu sikurse ishte paralajmëruar mbrëmë nga Gazeta Express, mbrëmë Policia e Kosovës ka bastisur shtëpinë e Don Xhonit, ku ... Read More

Kombëtarja e Kosovës bie në rënditjen e FIFA-s

02/04/2021

Kombëtarja e Kosovës bie në rënditjen e FIFA-s. Më parë, Kombëtarja e Kosovës ishte në vendin e 117-të në ranglistën botërore, shkruan lajmi.net. Tani Kombëtarja ... Read More

Vjollca Buqaj befasohet nga djali i saj, që s’e ka takuar qe 3 vjet

01/04/2021

Këngëtarja Vjollca Buqaj, ishte e ftuar në “Me 21-in” në Radio 21, ku prezantoi projektin e ri muzikor “Kush je”. Meqenëse intervista u zhvillu më ... Read More

Koke: Nuk ishte e lehtë të fitonim ndaj Kosovës

01/04/2021

Ylli i Spanjës: Nuk ishte e lehtë të fitonim ndaj Kosovës. Mesfushori i Spanjës, Koke, ka thënë se furia e kuqe nuk e pati edhe ... Read More

Xheisara: Mami më thoshte ik lësho lopët, e gënjeva dhe erdha nga Burreli me furgon

31/03/2021

Këngëtarja e njohur, Xheisara ishte e ftuar sot në emsionin “Rudina” në Tv Klan, ku gjatë intervistës foli edhe për fillimet e saj në muzikë. ... Read More

Të dënuar për të fituar, Edy Reja “shkartis kartat”, ndaj San Marino zbresin titullarë të tjerë

31/03/2021

Anglia ishte një vitrinë e madhe, një sfidë luksi për FSHF-ën dhe lojtarët e Kombëtares. Më shumë se sa rezultati, një shije jo të mirë ... Read More