Tag: ishdrejtori

Kthesë e madhe, Boban shumë afër të bëhet drejtor i skuadrës së Serie A, rivalit të Milanit

25/10/2020

Ish-drejtori i Milanit, Zvonimir Boban është pranë rikthimit në futboll. Kroati u shkarkua nga Milani në mars të këtij viti, pasi e kishte kritikuar drejtorin ... Read More

Galliani nuk e harron Milanin: Ata janë në krye të Serie A qe 16 xhiro

19/10/2020

Galliani: Milani është në krye të Serie A qe 16 xhiro. Ish-drejtori i Milanit, Adriano Galliani, i ka lëvduar Rossonerët për futbollin që po e ... Read More

Ish-drejtuesi i Man Cityt, Cook zbulon bisedimet dhe refuzimin e Terryt në vitin 2019

18/01/2019

Ish-drejtori ekzekutiv i Manchester Cityt, Garry Cook ka konfirmuar bisedimet me John Terryn, por mbrojtësin anglez vendosi ta refuzonte ofertën e tyre në atë kohë. ... Read More

Çavkov do të mbrohet në liri

30/04/2018

30 April 2018 / 18:37 Gjykata e Apelit konfirmoi se ish-drejtori i Byrosë për Siguri Publike, Mitko Çavkov del nga paraburgimi. Prokuroria për krim të ... Read More