Tag: Instagram

Festa i gëzohet motit të mirë, provokon në foton e fundit

30/03/2021

Qoqaj provokuese. Prezantuesja ka vazhduar me postimin e fotove provokative në Instagram Festa Qoqaj po vazhdon t’i kënaq fansat e saj me foto seksi në ... Read More

Rina tregon pak gjoksin, ka një pyetje për fansat

30/03/2021

“Ku jam?” Rina Balaj ka vazhduar aktivitetin e saj në Instagram pas lansimit të këngës “Rosita” Nuk ka shumë kohë kur ajo lansoi këngën e ... Read More

Lulja shkon për vizitë tek gjyshi, por si rrallëherë vishet me minifund

04/03/2021

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram. Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por ... Read More

Bashkëshortja i feston ditëlindjen, Milot Llalloshi e uron me fjalët me të mira

01/03/2021

Erxhina Ismajli sot feston ditëlindjen. Përmes një postimi në profilin e tij në Instagram, këngëtari ka zgjedhur ta uroi. Milot Llalloshi ka shkruar edhe disa ... Read More

Pasi mposhti sëmundjen, Lulja tani bën këtë ndryshim në pamje

19/02/2021

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram. Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por ... Read More

Mposhti përfundimisht sëmundjen, Lulja shfaqet në një moment romantik me Lirimin

10/02/2021

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram. Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por ... Read More

Tea hakmerret ndaj Andit pasi u braktis nga mijëra ndjekës në Instagram

03/02/2021

Pasi u braktis nga mijëra ndjekës në Instagram, Tea hakmerret ndaj Andit. Pasi e vërteta e tyre doli zbuluar, Tea dhe Andi janë vënë në ... Read More

Belkiz ka dal me shëtit me Tianin, veshja e saj merr gjithë vëmendjen

31/01/2021

Belkiz Kera po vazhdon ta shijoj jetën e saj si nënë. Ajo në profilin e saj zyrtar Instagram ka publikuar një moment të bukur krah ... Read More

Afërdita realizon fotosesion pak para lindjes, barku i saj i rrumbullakët merr gjithë vëmendjen

20/01/2021

Këngëtarja me anë të postimeve ka treguar se po përgatit fotografi të reja. Ajo ka postuar në Instagram, imazhet ku shihet me fotografin e njohur ... Read More

Dashuri deri në ‘qiell’, Dafina e Dj Geek shkëmbejnë puthje në borë

14/01/2021

Dafina e Dj Geek shkëmbejnë puthje në borë. Dafina Zeqiri në rrjetin social “Instagram” ka shpërndarë një fotografi duke u puthur me të dashurin e ... Read More

Ermali publikon foto në krahët e nënës, me këto fjalë i drejtohet asaj

14/01/2021

Këngëtari është shfaqur i lumtur pranë nënës së tij, Nerës. Në Instagram, ka publikuar imazhin teksa i ka shkruar disa fjalë me emocion. “Me shpirtin ... Read More

Pas akuzave se ai ndryshoi statistikat në bion e tij në Instagram, reagon legjenda Pele

06/01/2021

Legjenda Pele reagon pas akuzave se ai ndryshoi statistikat në bion e tij në Instagram. Muajt e fundit ka pasur raportime të ndryshme mbi ndryshimin ... Read More