Tag: Instagram

Afërdita realizon fotosesion pak para lindjes, barku i saj i rrumbullakët merr gjithë vëmendjen

20/01/2021

Këngëtarja me anë të postimeve ka treguar se po përgatit fotografi të reja. Ajo ka postuar në Instagram, imazhet ku shihet me fotografin e njohur ... Read More

Dashuri deri në ‘qiell’, Dafina e Dj Geek shkëmbejnë puthje në borë

14/01/2021

Dafina e Dj Geek shkëmbejnë puthje në borë. Dafina Zeqiri në rrjetin social “Instagram” ka shpërndarë një fotografi duke u puthur me të dashurin e ... Read More

Ermali publikon foto në krahët e nënës, me këto fjalë i drejtohet asaj

14/01/2021

Këngëtari është shfaqur i lumtur pranë nënës së tij, Nerës. Në Instagram, ka publikuar imazhin teksa i ka shkruar disa fjalë me emocion. “Me shpirtin ... Read More

Pas akuzave se ai ndryshoi statistikat në bion e tij në Instagram, reagon legjenda Pele

06/01/2021

Legjenda Pele reagon pas akuzave se ai ndryshoi statistikat në bion e tij në Instagram. Muajt e fundit ka pasur raportime të ndryshme mbi ndryshimin ... Read More

Lulja u duk si ‘kukull’ për Vitin e Ri, mahniti me fustanin, grimin dhe stilin e flokëve

02/01/2021

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram. Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por ... Read More

Cavani pezullohet tri ndeshje, kjo është arsyeja

31/12/2020

Pas postimit racist në Instagram, tri ndeshje pezullim për Cavanin. Sulmuesi ishte nën hetime nga Federata e Futbollit të Anglisë pas një postimi të tij ... Read More

Fotoja super-seksi e Kejvinës, modelja pozon me të brendshme të kuqe transparente

26/12/2020

Kejvina Kthella ka postuar një foto tepër sensuale të saj në “Instagram”, që i ka bërë edhe vajzat të marrosen pas trupit të saj. Në ... Read More

Sara dhe Ledri i hapin Instagram vajzës

23/12/2020

Edhe vajza e Sarës dhe Ledrit tashmë është bërë me Instagram. Vajza e Ledrit dhe Sarës është bërë me Instagram. Prindërit e vogëlushes kanë vendosur ... Read More

Vetëm pak ditë pasi erdh në jetë, Gold Ag e bënë këtë gjë për djalin e tij

19/12/2020

Djali i Gold Ag bëhet me profil në Instagram. Javë më parë reperi i njohur shqiptar, Gold Ag dhe Ermira Shkodra, pritën në jetë djalin ... Read More

Fejohet Enca? Ky detaj thotë shumë

08/12/2020

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, vazhdon të jetë aktive në Instagram. Enca është një ndër këngëtaret më të dëshiruara nga meshkujt për shkak të ... Read More

Lulja e Lirimi kanë dalur bashkë, zonja mori vëmendjen me këtë pallto të bukur

04/12/2020

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram. Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por ... Read More

Marash Kumbulla shërohet nga COVID-19

30/11/2020

Qendërmbrojtësi i Romës, Marash Kumbulla e ka mposhtur koronavirusin. Shqiptari njoftoi në Instagram se ka dal negativ në analizat e koronavirusit dhe tani mund të ... Read More