Tag: incidentin

Fitoi dy çmime, por tani Dua Lipa rrëfen për herë të parë incidentin me presidentin e Grammy-t

10/04/2019

Fitoi dy çmime, por tani Dua Lipa rrëfen për herë të parë incidentin me presidentin e Grammy-t Dua Lipa duket sensacionale dhe dramatike me veshjet ... Read More

Haradinaj: Kur i përmenda Mogherinit SHBA-në më dialog, më tha “s’mundemi me dalë bashkë në konferencë” (Video)

15/03/2019

Kryeministri Ramush Haradinaj ka folur për “incidentin” që ka pasur me përfaqësuesen e Bashkimit Evropian, Federica Mogherini gjatë një takimi. Haradinaj, në “Debat Plus” me ... Read More

Delegacioni i BE-së e dënon incidentin në burgun e Shutkës

22/02/2019

22 Shkurt 2019 / 11:44 Delegacioni i BE-së dënon ashpër  incidentin që ka ndodhur dje në burgun në Shuto Orizarë dhe kërkon të kryhet hetim, ... Read More

Policia, katër persona të involvuar në incidentin me armë në Çair

20/12/2018

20 Dhjetor 2018 / 20:25 Policia ka dalë me informacionin e parë jozyrtar për incidentin në të cilin mbeti i plagosur drejtori i Klinikës së ... Read More

Të shtënat në Tetovë, arrestohen dy persona

30/11/2018

Dy persona të përfshirë në incidentin e mbrëmshëm që ndodhi në qendër të Tetovës janë arrestuar, ndërsa 6 të tjerë janë në kërkim. Read More

Rrahja e motrës medicinale, reagon Filipçe

08/11/2018

8 Nëntor 2018 / 14:19 Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe ka dënuar ashpër incidentin e ditës së sotme ku në Klinikën për anestezion, reanimacion dhe ... Read More

Incidenti në Reçicë të Vogël, 4 persona në pranga

06/04/2018

6 April 2018 / 11:22 Policia ka njoftuar se ka arrestuar kater persona lidhur me incidentin e mbrëmshëm në Reçicë të Vogël ku si pasojë ... Read More