Tag: Ilir

‘Jam e ofenduar që e bëre publike tradhtinë’, Iliri përballet me bashkëshorten

23/10/2021

Ilir Shaqiri mori dy surpriza sot në “Big Brother VIP”, një letër nga vajza e tij, e cila i shkruante se jeta e tyre po ... Read More

Partizani në udhëkryq, derbi e shpëton ose e zhyt, nuk ka rrugë të mesme

19/10/2021

Derbi Tirana-Partizani vjen në momentin më të keq të skuadrës së drejtuar nga Ilir Daja. Të kuqtë i kanë bërë një nisje jo të mirë ... Read More

Gili e nis ditën në krahët e bashkëshortit, çka po paralajmërojnë

29/09/2021

Gili e nis ditën me një fotografi krahë Ilir Beranit. Këngëtarja prej postimeve të shumta ka zgjedhur ta ndajë një imazh me burrin e saj. ... Read More

Fizioterapisti i Kombëtares ndërroi jetë nga COVID-i, reagon Meta: Kontributor i palodhur për gati tre dekada

13/09/2021

Presidenti Ilir Meta ka reaguar në lidhje me ndarjen nga jeta të fizioterapistit Ylli Mihali, i cili humbi betejën me koronavirusin në moshën 55-vjeçare. Përmes ... Read More

Fitorja e Vllaznisë, Meta: Kupa e Shqipërisë shkon me meritë në Shkodër. Përgëzime edhe Skënderbeut për shpirtin e garës

31/05/2021

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka uruar ekipin e Vllaznisë për fitoren e Kupës së Shqipërisë. Meta e cilëson një fitore të merituar, teksa thotë ... Read More

“Kosovë, lule në çdo plagë”, dhurata e Ilir Shaqirit për 13 vjetorin e Pavarësisë

17/02/2021

Ilir Shaqiri ka publikuar projektin e ri muzikor. Këngëtari i njohur i skenës muzikore shqiptare, Ilir Shaqiri, ka një dhuratë për Ditën e Pavarësisë. Artisti ... Read More

Meta vlerëson pesë kampionë, rekordmenë dhe trajnerë të shquar të peshëngritjes shqiptare: Burim krenarie kombëtare

30/01/2021

Me anë të një ceremonie solemne, Presidenti i Republikës, Ilir Meta, vlerësoi sportistë dhe trajnerë të spikatur të peshëngritjes shqiptare, të cilët me rezultatet e ... Read More

Meta vlerëson me titullin e lartë këngëtarin Ylli Baka: Një ure lidhëse midis këngës polifonike të Jugut dhe asaj toske të Skraparit

22/01/2021

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, vlerësoi sot me Titullin e lartë “Mjeshtër i Madh”, këngëtarin e mirënjohur të muzikës popullore shqiptare, z.Ylli Baka, me motivacionin: ... Read More

Meta vlerëson me titullin ”Mjeshtër i Madh” volejbollistin Enis Terihati: Lojtar i kompletuar me tepër autoritet!

20/01/2021

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka vlerësuar sot me titullin ”Mjeshtër i Madh” volejbollistin dinamovit Enis Terihati. Në një postim që ka bërë në rrjetet ... Read More

Kjo është gruaja bukuroshe dhe fëmijët e “Longarit”

09/01/2021

Ju njohim me gruan dhe fëmijët e “Longarit”. Ilir Prapashtica është ndër aktorët që publiku e ka pëlqyer gjithmonë, që kur është shfaqur për herë ... Read More

Ilir Shaqiri sot feston ditëlindjen, ja sa vjet i mbush

06/12/2020

Festë në familjen e Ilir Shaqirit. Sot është ditë e veçantë për këngëtarin e mirënjohur shqiptar, Ilir Shaqiri. Kjo pasi feston ditëlindjen dhe ka mbushur ... Read More

Ndarja nga jeta e trajnerit shkodran Vildan Tufi, Meta: Humbje shumë e madhe, kolos i sportit shqiptar!

18/10/2020

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka shprehur dhimbjen për lajmin e ndarjes nga jeta të trajnerit shkodran të atletikës. Vildan Tufi. Meta shprehet se është ... Read More