Tag: Hoxha

Djali i Milotit po ‘kujdeset’ për vajzën e Ledrit, Belkiz publikon këtë imazh

07/01/2021

Çifti Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Ledri dhe Sara ... Read More

Sara publikon imazhin me të bukur të Poemës, ky detaj bie në sy!

05/01/2021

Çifti Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Pasi u bënë ... Read More

Pak javë pas lindjes, në këtë gjendje ka përfunduar Sara Hoxha

04/01/2021

Çifti Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Pasi u bënë ... Read More

Sara publikon një foto të Ledrit me vajzën duke fjetur

26/12/2020

Sara Hoxha ndan imazhin e ëmbël të vajzës dhe Ledrit teksa ata flenë gjumë. Sara Hoxha është mjaft aktive në rrjete sociale. Ledri Vula dhe ... Read More

Sara dhe Ledri shijojnë shëtitjen e parë me Poem Blu

23/12/2020

Dyshja e dashur për publikun, Sara Hoxha dhe Ledri Vula u bënë prindër për herë të parë vetëm para pak ditësh, dhe duket se tashmë ... Read More

Në pritje të ëmbël, Andrra Destani zbulon kur mund të vijë në jetë djali

22/12/2020

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani do të bëhen prindër për herë të dytë. Dyshja e dashur për publikun janë në pritje të një djali dhe Ansi ... Read More

Sara Hoxha flet për lindjen e vajzës: Kaluam sfidën më të vështirë, për të marrë dhuratën më të jashtëzakonshme

16/12/2020

Çifti shumë i dashur për publikun, Ledri Vula dhe Sara Hoxha, dy ditë më parë u bekuan me një fëmijë. Sara solli në jetë një ... Read More

Zbulohet emri i veçantë që Sara dhe Ledri kanë zgjedhur për vajzën e tyre

16/12/2020

Vetëm 2 ditë më parë reperi i njohur, Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha u bënë prindër për herë të parë. Tashmë është ... Read More

Nëna e Ledrit nuk përmbahet pasi u bë gjyshe, shikoni veprimin e saj

15/12/2020

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë bërë prindër për herë të parë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtari Vula përmes një postimi në ... Read More

Xheraldina ndanë këtë pamje të ëmbël të Ledrit e Sarës nga salla e lindjes

15/12/2020

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë bërë prindër për herë të parë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtari Vula përmes një postimi në ... Read More

U bë baba pak orë më parë, Ledri Vula publikon foton e veçantë

14/12/2020

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë bërë prindër për herë të parë sot. Lajmin e bëri të ditur Gazeta Express, sipas së cilës, burime pranë ... Read More

Sara ka lindur sot, Ledri i habitë të gjithë me veprimin e tij

14/12/2020

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend. Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo. Sara ... Read More