Tag: Hoxha

“Mundohem që ta tejkaloj”, Lori Hoxha zbulon frikën e saj më të madhe!

29/07/2021

Lori Hoxha është një nga blogeret më të ndjekura në Shqipëri dhe shumë vajza drejtohen tek ajo nëse u duhet të marrin këshilla rreth modës ... Read More

Kur është në pyetje stili, Sara e Ledrit i lë mbrapa të gjitha yjet e show bizit

21/07/2021

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend. Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo. Para ... Read More

Sinan Hoxha dhe Anxhela Peristeri vijnë me “Puthje”

19/07/2021

Publikohet kënga “Puthje” nga Sinan Hoxha dhe Anxhela Peristeri. Dy këngëtarët e njohur, Sinan Hoxha dhe Anxhela Peristeri, kanë publikuar sot një projekt të ri ... Read More

Poem e thotë për herë të parë fjalën ‘baba’, emocionohet Ledri

19/07/2021

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze që e kanë pagëzuar me emrin ... Read More

“Dita jonë”, Rezarta Shkurta publikon momentet më të bukura nga ceremonia martesore

16/07/2021

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha celebruan dashurinë e tyre në martesë më 12 korrik. Këngëtarja veshi fustanin e nusërisë pas 17 vitesh në krah të ... Read More

“100 probleme sun e nalin”, Sara publikon foto me Ledrin i cili shfaqet goxha nervoz!

15/07/2021

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze që e kanë pagëzuar me emrin ... Read More

Fotot e Rezarta Shkurtës me fustanin e nusërisë, detajet nga ceremonia

14/07/2021

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha bën dasmën e tyre, pas historisë 17-vjeçare.  Me një  ceremoni  të organizuar në ambientet e një anijeje në Vlorë, me ... Read More

Kurorëzojnë dashurinë me martesë/ Dalin pamjet e dasmës, Rezarta Shkurta duket përrallore me fustanin e bardhë

14/07/2021

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre 17-vjeçare. Çifti kanë bashkë një vajzë, Herën, por vendosën vetëm tani për një ceremoni ... Read More

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha kurorëzojnë dashurinë me martesë. Dalin pamjet e dasmës,Rezarta Shkurta duket përrallore me fustanin e nusërisë

14/07/2021

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre 17-vjeçare. Çifti kanë bashkë një vajzë, Herën, por vendosën vetëm tani për një ceremoni ... Read More

Sara ndan momentet më të veçanta nga ditëlindja e Ledrit

11/07/2021

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze që e kanë pagëzuar me emrin ... Read More

Si erdhi ideja për emrin e vajzës Poem? Tregon Sara Hoxha

09/07/2021

Sara Hoxha tregon si erdhi ideja për emrin e vajzës Poem. Sara Hoxha është një ndër personazhet më të ndjekur dhe të komentuar në rrjetet ... Read More

Dikush paska gisht! Ja ku na qenka frymëzuar mami Sara për emrin e Poem Blu!

09/07/2021

Sara Hoxha është padyshim një ndër personazhet më të ndjekur dhe të komentuar në rrjetet sociale. Partnerja e Ledrit përpiqet të ndajë me ndjekësit e ... Read More