Tag: herët

Mevlani Antonelës: Kur unë flas qepe gojën

06/04/2021

Antonela më herët e pëlqente Mevlanin. Ka ndodhur një debat në programin Përputhen mes dyshes i cili ishte edhe i papritur. Mevlani dhe Antonela siç ... Read More

“Sarita” tani 45-vjeçare, ja sa ndryshe duket

14/03/2021

Kështu duket tani “Sarita” në moshën 45 vjeçare 3 orë më herët. Aktorja Natasha Klauss, që i ka dhënë jetë personazhit të “Saritës” në serialin ... Read More

Plas ‘sherri’ mes kandidatëve presidencialë në Barcelonë

02/03/2021

Plas ‘sherri’ mes kandidatëve presidencialë në Barcelonë, Laporta dhe Freixa fillojnë ‘garën’ më herët. Gjatë ditës së sotme, kandidati presidencial i Barcelonës Toni Freixa ka ... Read More

Lidhja e Teas me Beartin, Melisa befason me këto fjalë

20/02/2021

Ajo është shfaqur edhe më herët në televizion, por u bë më e njohur pas pjesëmarrjes në emisionin “Për’puthen”. Është fjala për Melisa Lleshin, e ... Read More

Trajneri i Kombëtares Edi Reja: Si i shpëtova infektimit me COVID-19

12/01/2021

Edi Reja ka treguar për një eksperiencë të çuditshme që ka kaluar pak më herët. Përpara grumbullimit me Kombëtaren, si Elseid Hysaj ashtu edhe Etrit ... Read More

Blero do të bëhet xheloz, ja në çfarë fustani pozon Afrona!

05/01/2021

Afrona rrëmben vëmendje me pozat në borë 5 orë më herët Modelja Afrona Dika është ndër emrat më të njohur dhe të komentuar të showbizit ... Read More

Labi sot feston ditëlinjden, kaq vite ka mbushur

18/12/2020

Labinot Tahiri feston ditëlindjen, ja sa vjet mbush sot 12 orë më herët Këngëtari i mirënjohur nga Ferizaj, Labinot Tahiri, feston sot 41 vjetorin e ... Read More

Kounde po transferohet atje ku nuk e ka pritur askush

23/11/2020

Kounde konfirmon bisedimet me Cityn. Qendërmbrojtësi i Sevillas, Jules Kounde, ka konfirmuar se më herët ka bisdeduar me trajnerin e Manchester Cityt, Pep Guardiola, për ... Read More

‘Kjo ditëlindje më gjeti në shtëpi’, Arjola Shehu infektohet me Covid-19

27/09/2020

Moderatorja  Arjola Shehu ka festuar sot ditën e lindjes ndryshe nga herët e tjera. Kjo pasi moderatorja është infektuar me Covid-19 dhe duhet të qëndrojë ... Read More

31-vjeçarit nga Prishtina, i rikthehet sëmundja

23/08/2020

Astrit Islami, 31 vjeçar nga fshati Dashec i Skenderajt disa muaj më herët ishte diagnostifikuar me sëmundjen Leukemi Akute dhe për shërimin e tij ka ... Read More

“Miss Serbia” çudit me deklaratën e saj: Nuk udhëtoni dot? Pyesni kosovarët, ata nuk udhëtuan dot 20 vjet

12/04/2020

“Miss Serbia” Irina Jovanka, ka shfaqur edhe më herët qëndrime pro Kosovës. Kujtojmë në “Miss Freedom of the World”, bjondja seksi bëri shqiponjën me duar. ... Read More

“Jeta ndonjëherë hedh mbi ne dallgë e stuhi”, Genc Prelvukaj i uron përvjetorin Eni Koçit nga karantina

03/04/2020

Këngëtarët Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi ndryshe nga herët e tjera, ditën e përvjetorit të dashurisë e kanë festuar në karantinë. Mirëpo, planet e çiftit ... Read More