Tag: hasur

Probleme shëndetësore për aktoren turke, Sarikaya i plas silikoni i gjoksit

09/10/2020

Aktorja turke Serenay Sarikaya, duket se është hasur me disa vështirë shëndetësore pas zmadhimit të gjoksit/  “Silikonet e vjetra mund të kenë plasur” tha prezantuesi ... Read More

Kobra vs majmuni: Beteja më e çuditshme që keni parë ndonjëherë [Video]

11/06/2019

Kemi parë lloj-lloj betejash, por rrallëherë kemi hasur “kacafytje” ndërmjet gjarprit dhe majmunit. Pavarësisht se të dyja ndajnë territor botën e egër, gjarpinjtë nuk është ... Read More

Gjendet një mjet i pashpërthyer në Podujevë

25/05/2019

Një person ka informuar se derisa ishte duke punuar kishte hasur në një mjet të dyshuar shpërthyes të tipit I-9. Rasti është raportuar të premten ... Read More

Gjendet një mjet shpërthyes në Deçan

30/04/2019

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme, një person në Deçan ka hasur në një mjet shpërthyes.  Pas raportimit të qytetarit, Policia ... Read More

Gjendet një mjet i pashpërthyer në Lipjan

01/04/2019

Në Lipjan një person ka raportuar se gjatë pastrimit në oborrin e shtëpisë së tij, kishte hasur në një mjet të dyshuar. Njësitë përkatëse policore ... Read More

Filmi i radhës për James Bondin vjen me titull të ri

24/03/2019

Kapitulli i 25-të i filmave me James Bond ka hasur jo pak vështirësi deri më tani, por një lajm i mirë vjen nga Production Weekly, ... Read More

Gjendet mjet i dyshimtë në kopshtin e një personi në Podujevë

18/03/2019

Një person në Podujevë ka raportuar se në kopshtin e tij ka hasur në një mjet të dyshimtë. Policia ka siguruar vendin e ngjarjes ndërsa ... Read More

Për 15 funte vizitorët e kopshtit zoologjik në Britani, mund të luajnë lojën me litar me luanë dhe tigra (Video)

20/02/2019

Një kopsht zoologjik Dartmoor në Plimut të Britanisë së Madhe ka hasur në kritika të ashpra, për shkak të një vendimi të marrë që u ... Read More

Kalim ilegal i kufirit, policia ndalon dy kamion nga Serbia në Zubin Potok

16/02/2019

Njësia policore patrulluese të enjten rreth orës 21:00 ka hasur në dy kamion me targa të Serbisë të parkuar në fshatin Sarpel, në Zubin Potok. Sipas ... Read More

KHF Istogu udhëton drejt Spanjës me dokumente të Kosovës, por iu kërkohet të luajnë pa simbole

02/02/2019

Klubi i hendbollit i femrave Istogu ka arritur në Spanjë pas 34 orëve udhëtim, por kanë hasur menjëherë në probleme me të arritur aty. Pas ... Read More

Samsung përdor #10yearschallenge për të reklamuar telefonin e tyre të palosshëm

19/01/2019

Nëse jeni përdorues i rregullt i mediave sociale, ndoshta keni hasur në miq dhe familjar duke postuar një pamje të vetes prej dhjetë vjetësh më ... Read More

PSG me mega ofertë për dyshen e Ajaxit, lë pas Barcelonën dhe Real Madridin

03/01/2019

Real Madridi, Barcelona dhe Juventusi kanë hasur në konkurrencën e fortë të Paris Saint-Germain, për dyshen Frenkie de Jong dhe Matthijs de Ligt. Dyshja kanë ... Read More