Tag: Gruas

Kjo pamje tregon më së miri raportin e Ermirës me vjehrrën

10/01/2021

Raportin e gruas së Gold AG me nënën e tij e tregon më së miri kjo foto. Bashkëshortja e reperit ka zbuluar marrëdhëniet me vjehrrën ... Read More

Një burrë si Vedat Muriqi, ia bën këtë befasi gruas pas lindjes së vajzës

21/11/2020

Vedat Muriqi ia bën këtë befasi gruas pas lindjes së vajzës. Vedati u tregua romantik me veprimin e fundit. Vedat Muriqi ka pak ditë që ... Read More

“Mehmet Kosova” një burrë i dashur, i bën gruas super dhurata

20/10/2020

Baba për herë të parë, “Mehmet Kosova” i bën gruas super dhurata. Aktori turk Kenan Imirzalioglu i njohur për rolin e “Mehmet Kosovës” shumë shpejt ... Read More

Vjen në jetë Beatrice, vajza e gruas së parë të shëruar nga Covid 19 me trajtimin e plazmës

28/07/2020

Quhet Beatrice Vittoria, dhe është vajza e sapolindur e gruas së parë që u shërua nga Covid 19 falë trajtimit me plazmën e pacientëve që ... Read More

Reagon Brovina, mohon se fotografia e shfaqur sot ndërlidhet me krimet e kryera në Irak

16/05/2019

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Flora Brovina, ka mohuar pretendimet se fotografia e gruas së dhunuar e cila u shfaq sot nga ajo, nuk është ... Read More

Brovina: Jam konsultuar me familjarët për publikimin e fotografisë së gruas së dhunuar nga forcat serbe

16/05/2019

Deputetja Flora Brovina ka thënë se për publikimin e fotografisë së gruas së dhunuar është konsultuar me familjarët e saj. “Kam profesionin e etikës mjekësore ... Read More

Ermal Fejzullahu ia bën dhuratë gruas këtë veturë luksoze

11/05/2019

13:14 | 11 Maj 2019 13:14 | 11 Maj 2019 Ermal Fejzullahu ia ka bërë gruas një dhuratë super-luksoze. Ermal Fejzullahu përmes rrjeteve sociale ka ... Read More

Mes nënës dhe Anitës, Haradinaj zgjedh njërën për një arsye të fortë

22/04/2019

Ramush Haradinaj zgjodhi mes nënës së tij dhe gruas, Anita Haradinaj. Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ishte i ‘detyruar’ që të zgjedh mes nënës së ... Read More

Nrecaj tregon si erdhi te vrasja e gruas, mohon se vrau vajzën e tij

01/04/2019

Pjetër Nrecaj, i dënuari me burgim të përjetshëm për vrasjen e dyfishtë të gruas së tij, Vlabona Nrecaj dhe vajzës së tyre Klarës, ka fajësuar ... Read More

Haradinaj: Kosova ka shënuar përparim në avancimin e rolit të gruas, por si shoqëri ka ende shumë punë

26/03/2019

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradina, ka marr pjesë në nisjen e Javës së Gruas 2019. Haradinaj në një status në llogarinë e tij facebook ka ... Read More

Asociacioni i Konsujve të Huaj në New York nderon doktoreshën Zana Dobroshi (Foto)

17/03/2019

Për nder të Ditës Ndërkombëtare të Gruas, Asociacioni i Konsujve të Huaj në New York (SOFC), organizoi me korpusin diplomatik të konsujve nga mbarë bota, ... Read More

Vedati i “Stupcave” viziton policet e Kosovës për 8 mars, iu bën një premtim interesant

08/03/2019

Humoristi i njohur, Vedat Bajrami, nuk ka munguar me një urim për Ditën e gruas në rrjetet sociale. Ai bëri të ditur se gjatë ditës ... Read More