Tag: grua

Egzona rregullohet e vishet shumë thjeshtë, nuk mungon reagimi nga Albatriti

23/01/2022

Albatrit Muqiqi, është me fat që në krah ka një grua Egzona. Ajo që kur u bë pjesë e familjes së njohur Muqiqi, është gjithmonë ... Read More

Learta e mëson keq Matinin, ja si e vendosë në gjumë atë

15/01/2022

Learta Jakupi, vazhdon të jetë njëra nga personazhet më të komentuar. Ani pse është një grua shumë e angazhuar në profesionin e saj, Learta kujdes ... Read More

Nuk pritej, këtë dhuratë Nora ia bën Reenes

10/01/2022

Nora Istrefi, ka kohë që nuk ka sjellë një projekt të ri muzikor. Ajo është një grua shumë e zonja, që zakonisht kujdeset shumë për ... Read More

Vëllai i Motrave Mustafa rrah gruan, e bën për spital

06/01/2022

Gjatë ditës së djeshme një grua nga Prizreni ka raportuar në Policinë e Kosovës se është rrahur nga burri i saj. Burime të Indeksonline bëjnë ... Read More

A e dini se Longari e ka për gruan vajzën e këtij politikani?

06/11/2021

A e dini vajzen e cilit politikan të njohur e ka për grua Longari? Ilir Prapashtica është aktori i njohur kosovar, i përfshirë në shumë ... Read More

Kaq shkurt është veshur në vendin e punës Learta

26/10/2021

Learta Jakupi, është reja e Shyhrete Behulit. Ajo është një grua shumë e zonja dhe është një nënë shumë e përkushtuar, shkruan ORAinfo. Learta është ... Read More

Kështu rregullohet Teuta Krasniqi për burrin e saj

20/10/2021

Aktorja, Teuta Krasniqi është një grua shumë e zonja. Përveç se është e suksesshme në jetën profesionale, ajo është edhe një nënë shumë e përkushtuar, ... Read More

Në këto temperatura të ulëta, kështu është veshur në punë Learta!

14/10/2021

Learta Jakupi, është reja e Shyhrete Behulit. Ajo është një grua shumë e zonja dhe është një nënë shumë e përkushtuar, shkruan ORAinfo. Learta është ... Read More

Adriana me këtë stil unik, do ta “çmend” të dashurin e saj

07/10/2021

Adriana Matoshi, vazhdon të jetë një grua tejet aktive. Ani pse publiku e njeh atë si një aktore shumë të suksesshme, së fundmi ajo vetën ... Read More

Teuta nënë e bekuar, shikoni sa shumë iu kanë rritur vajzat

18/09/2021

Aktorja, Teuta Krasniqi është një grua shumë e zonja. Përveç se është e suksesshme në jetën profesionale, ajo është edhe një nënë shumë e përkushtuar, ... Read More

Learta lajmërohet nga puna, kështu po duket

09/09/2021

Learta Jakupi, është reja e Shyhrete Behulit. Ajo është një grua shumë e zonja dhe është një nënë shumë e përkushtuar, shkruan ORAinfo. Learta është ... Read More

Flet gruaja që u martua me personin që i vrau vëllanë

26/08/2021

Një grua që u martua me personin që u dënua për vr.asjen e vëllait të saj beson në pafajësinë e bashkëshortit të saj dhe shprehet ... Read More