Tag: grua

Kjo është shqiptarja që kishte 13 lidhje dhe 3 martesa të dështuara: Dy të parat ishin me letra

11/12/2020

Vjollca Sadiku është një grua që ka dashuruar 13 herë dhe ka 3 martesa të dështuara. Ajo ishte e ftuar në studion e emisionit “Shqipëria ... Read More

E pa në shtrat me komshiun, nëna i merr jetën djalit me jastëk !

27/11/2020

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Turqinë, ku një grua i ka marr jetën djalit të saj të mitur pasi ai e pa në shtrat ... Read More

23 vite nga vdekja e Dianës, flet zjarrfikësi që shkoi për ta shpëtuar: Fjalët e saj të fundit

01/09/2020

Kur zjarrfikësi Xavier Gourmelon gjeti një grua bjonde ulur në sediljen e pasme të një makine të rrëzuar në një tunel në Paris më 31 ... Read More

86 vjeçarja nga Obiliqi mposht coronavirusin pa shkuar fare në spital

26/07/2020

Një grua e moshës 86 vjeçare në Kosovë e ka mposhtur koronavirusin. Lajmin e ka bërë të ditur i biri i saj, Rasim Preniqi në ... Read More

Gruaja fitoi lotarinë gjatë divorcit, mban paratë veç për vete

10/06/2020

Një grua që fitoi 2.1 milionë euro në lotari gjatë periudhës së shkurorëzimit, nuk e ka obligim që ta ndajë këtë shumë me ish-burrin e ... Read More

Ja përse gjithnjë e më shumë gra nuk i duan më flokët e tyre

06/06/2020

Ka shumë arsye përse një grua mund të vendosë të rruajë kokën, teksa kohët e fundit një numër i madh femrash kanë gjetur sigurinë e ... Read More

I gjeti gati 10 euro, habit me veprimin

05/06/2020

Një grua në Fushë-Kosovë ka dorëzuar në Policinë e Kosovës dhjetë euro të cilat i kishte gjetur në rrugë. Ky ishte një nga dy rastet ... Read More

Në San Diego binjakët lindin në dy vite të ndryshme

31/05/2020

Një ngjarje e rrallë ka ndodhur në një spital të San Diegos. Një grua ka sjellë në jetë vajzën në minutën e fundit të vitit ... Read More

Kurrgjë burri çka po më kënaq dashnori!

31/05/2020

Jam një grua si gjithë të tjerat, e martuar qe 10 vjet. Burrin e mora me dashuri dhe ishte dashuria ime e parë. Por, gjithçka ... Read More

Foto/ Aktori i humorit nxjerr shëtitje djalin: Sot u maskova si nënë dhe dola

19/04/2020

Aktori i dashur për publikun Visjan Ukcenaj ka vendosur që të ‘maskohet’ si grua për të nxjerrë shëtitje djalin e tij. Me anë të një ... Read More

Bëjnë seks në mes të ditës, dy të rinjtë nuk ndalen as pas ardhjes së policisë

14/02/2020

Një burrë e një grua u kapën duke bërë seks gjatë ditës në një plazh publik të frekuentueshëm nga familjarë dhe fëmijë në një nga ... Read More

Gruas i rritën “qerpikë” mes dhëmbëve, shqetësohen mjekët

08/02/2020

Një grua italiane që rrit qime të ngjashme me qerpikët në gojë, është vetëm rasti i pestë që raportohet ndonjëherë, transmeton oranews. Mjekët shqetësohen plotësisht ... Read More