Tag: gjithnjë

Rëndohet situata te Barcelona, gjashtë kontratat që duhet t’i rinovojë pa përfunduar sezoni

28/02/2021

Situatë e rënduar te Barcelona. Zgjedhjet presidenciale të Barcelonës po afrohen gjithnjë e më shumë, dhe një nga detyrat më të rëndësishme që do të ... Read More

Fifi e shtruar në spital? Këngëtarja sqaron të vërtetën

03/02/2021

Fansat, por edhe i gjithnjë publiku u “tremb” kur pa një foto të Fifit në spital. Mesa dukej nga poza këngëtarja ishte në gjendje të ... Read More

Tayna e papërmbajtshme në shpenzime, look-u këngëtares kushton 12 mijë euro

10/11/2020

Tayna është një ndër femrat më të pasura të shoëbizzit. Gjithnjë me stil, këngëtarja duket se shpenzon shuma marramëndëse për t’u dukur gjithnjë e kuruar. ... Read More

Shkencëtari i NASA: Jemi duke zbuluar jetë në Mars, por bota nuk është e përgatitur

21/10/2020

21:55 | 20 Tetor 2020 Teksa ne tokësorët e vegjël mësojmë gjithnjë e më shumë për universin dhe mund të jemi në prag të zbulimeve ... Read More

“Atë ditë duhet të ketë qenë me shumë diell”, Ermal Meta na prezanton me të fejuarën

18/10/2020

Artisti shqiptar me famë ndërkombëtare, Ermal Meta, është treguar gjithnjë shumë i rezervuar për jetën e tij private. Por pas më shumë se 2 vitesh ... Read More

Në javët e fundit të shtatzanisë, Arbana Osmani ndan detajet: Tek fëmija i dytë…

24/09/2020

Arbana Osmani është në ditët e fundit të shtatzanisë së saj. Si gjithnjë hermetike për jetën private, moderatorja na ka zbuluar pak nga imazhi i ... Read More

Sa është rritur! Aurela Gaçe poston foton e veçantë me vajzën e Dr.Florit: Të njoha bebe, sot je bërë një zonjushë

24/08/2020

Aurela Gaçe ka treguar gjithnjë se ka pasur një miqësi të veçantë me artistin e ndjerë, Dr.Florin, miqësi që ajo vazhdon ta gëzojë sot me ... Read More

Eksperti paralajmëron: Asnjëherë mos flini në anën e djathtë

23/08/2020

Gjithnjë e më shumë njerëz kanë filluar të ankohen për problemet që u paraqiten në gjumë. Nëse nuk është një mungesë totale e gjumit, atëherë ... Read More

Morena Taraku flet për ish të dashurit e saj: Më pëlqejnë kur më kërkojnë një shans të dytë

02/08/2020

Morena Taraku ka zgjedhur Turqinë për të bërë disa ditë pushime. Si gjithnjë provokuese në rrjetet sociale, modelja ka lëshuar njëmesazh për ish të dashurit ... Read More

“Nuk quhet vjehrrë se nuk kam unazë në gisht”/ Jonida Maliqi flet për marrëdhëniet me prindërit e Romeos: Më respektojnë

27/07/2020

Jonida Maliqi, një prej personazheve që është gjithnjë në qendër të mediave rozë, së fundmi edhe për marrëdhënien e saj me aktorin Romeo Veshaj, ka ... Read More

Thuajse 1 mijë euro për bikini/ Nora Istrefi poston foton nga pushimet

13/07/2020

Nora Istrefi ka filluar pushimet së bashku me vajzën e saj, Renne. Gjithnjë në top formë, këngëtarja ka treguar edhe njëherë format perfekte që ajo ... Read More

Cila është më e shëndetshme, veza e bardhë apo ajo e kuqe?

15/06/2020

Gjithnjë kemi menduar se vezët e kuqe janë më të shëndetshme dhe falë faktit që ato kushtojnë më shtrenjtë një gjë të tillë e kemi ... Read More