Tag: gjithë

Afrona vendos grim të rëndë, ky detaj merr gjithë vëmendjen

22/09/2021

Afrona lyhet rëndë dhe i befason të gjithë. Afrona Dika dhe Blero kanë festuar dy vjetorin e marteses, me ç’rast nuk kanë kursyer fjalët më ... Read More

Studimi gjen se punëtorët që po plaken po zëvendësohen me robotë

20/09/2021

16:56 | 19 Shtator 2021 Rezulton se robotët po marrin punët më shpejt në të gjithë botën në vendet ku njerëzit janë duke u plakur ... Read More

Deputetet që eksperimentuan me ngjyrat, Kryemadhi ndryshon look. Mimi Kodheli ‘heq dorë’ nga takat, çfarë veshën ministret e reja

18/09/2021

Tashmë që Kuvendi ka nisur, të gjithë sytë janë drejtuar tek salla e seancave plenare. Debatet politike, ligjet, votimet janë në fokus të mediave, por ... Read More

Të dashuruar si ‘Romeo e Zhulieta’, Learta e Kushtrimi postojnë këtë imazh të ëmbël

14/09/2021

Learta dhe Kushtrimi janë një qiftë për tu marrë shembull nga të gjithë, ata kanë ndërtuar një raport bashkëshortorë të ciliin duhet pasur lakmi e ... Read More

Familjarët nuk i flasin dy prej vajzave të “Për’puthen” dhe shkak u bë emisioni!

13/09/2021

Sezoni i tretë i Përputhen sapo ka filluar dhe konkurrentët e rinj po marrin gjithë vëmendjen.Në puntatën e sotme dy konkurrentet Ada me Arlidën, e ... Read More

Djali i saj mbush 4 muaj, Tuna poston foton më të ëmbël të djalit të saj

11/09/2021

Tuna po jeton ditët më të bukura në jetën e saj. Para 4 muajsh Tuna i surprizoi të gjithë, teksa zbuloi se ishte bërë nënë ... Read More

Termocentralet e qymyrit në Ballkanin Perëndimor ndotin ajrin më shumë sesa të gjitha 221 termocentralet e qymyrit në BE

08/09/2021

10:37 | 7 Shtator 2021 Qeveritë në të gjithë botën kanë dhënë rreth 20% ndihmë në financimin e projekteve të karburanteve fosile gjatë vitit 2019 ... Read More

“Udhëtimi më emotiv në jetën time”, Tuna kthehet nga Siria dhe ndan me të gjithë eksperiencën e saj

06/09/2021

Tuna, prej kohësh nuk është aktive në muzikë dhe të gjithë presin me padurim një rikthim të këngëtares. Gjithsesi, gjatë kësaj periudhe ajo ka qenë ... Read More

Nëse s’do të bëhej pjesë e ekranit, ky do të kishte qenë profesioni i Alketa Vejsiut

04/09/2021

Të gjithë e dimë se Alketa Vejsiu është një ndër emrat më të lakuar të ekranit, karriera e së cilës nisi në radio që në ... Read More

Sharon Stone humb nipin e saj pak ditë para se vogëlushi të festonte 1-vjetorin e lindjes

31/08/2021

Aktorja Sharon Stone i ka prekur të gjithë teksa ka zbuluar se ka humbur nipin e saj 11-muajsh, River Stone. Aktorja 63-vjeçare ka treguar se ... Read More

Shkurta ka dalë me shoqëri mbrëmë, me këtë veshje merr gjithë vëmendjen

30/08/2021

Shkurte Gashi i befasoi të gjithë kur u publikua lajmi se këngëtarja është bërë nënë e një djali. Për më shumë, pak ishte ditur edhe ... Read More

Nuk do ta besoni, sa shumë kilogramë ka humbur Greta Koçi

29/08/2021

Greta Koçi, është njëra nga këngëtaret më të pëlqyera të skenës muzikore. Ajo, gjatë gjithë sezonit ishte e angazhuar në dasma duke e bërë atë ... Read More