Tag: gjithë

A e keni ditur se Vjosa Osmani e ka kaq të bukur motrën

06/04/2021

Presidentja e Kosovës. I pamë të gjithë, dy vajzat, bashkëshortin, nënën dhe babain e presidentes së Kosovës Vjosa Osmani. Por pak njerëz dinë se ajo ... Read More

Origjina e Covid-19, ja 4 teoritë

06/04/2021

Kush e zbuloi atë. Nga u shkaktua Covid-19, virusi që po mban mbërthyer të gjithë botën? Kjo është një ndër pyetjet që ngrihet më shumë ... Read More

Personat me këtë grup gjaku kanë më pak gjasa të infektohen me koronavirus

30/03/2021

Të gjithë faktorët më të mëdhenj të rrezikut për t’u infektuar me Covid-19, si dhe zhvillimi i simptomave më të rënda, moshës dhe disa sëmundjeve ... Read More

Futbollisti bie në tokë pa ndjenja, krijohet panik në Atletico Madridi

23/03/2021

Ngjarje e pazakontë në Atletico Madrid. Moussa Dembélé i ka frikësuar të gjithë në kampin e Atletico Madrid. Në stërvitjen e pasdites, ai ra në ... Read More

Nëna ia ndan një imazh Ermalit kur ishte 8 vjeçar

23/03/2021

Nera ndan një imazh kur Ermali ishte 8 vjeçar. E gjithë familja Fejzullahu janë emra të njohur në mediat rozë. Nuk shpëton ditë që njëri ... Read More

Learta sot festë te nëna, e dje te vjehrra

22/03/2021

Learta dje festë tek vjehrra e sot tek nëna. Dje festoi ditëlindjen e bashkëshortit. Duke u mbledhur e gjithë familja bashkë organizuan një festë mbrësëlënëse ... Read More

A i dini misteret e 21 marsit, 5 teoritë tradicionale që ndodhin vetëm në ekuinoks

21/03/2021

Misteret e 21 marsit, 5 teoritë tradicionale që ndodhin vetëm në ekuinoks. Nëse të gjithë e kemi ditur që 21 marsi është ekuinoksi pranveror, meqenëse ... Read More

Bëhet e famshme 16-vjeçarja që gishtin e mesëm e ka 12 centimetra

17/03/2021

Të gjithë kemi talente apo tipare të çuditshme që na bëjnë të dallohemi nga njëri-tjetri, por tipari i pazakontë i një vajze ka marrë më ... Read More

Zemra juaj mund të jetë në rrezik nëse i keni këto 3 simptoma

16/03/2021

Zemra juaj mund të jetë në rrezik Të gjithë duan të jenë të shëndetshëm, veçanërisht marrë parasysh faktin se sëmundjet e zemrës janë shkaktari kryesor ... Read More

BE-ja përfshihet nga vala e tretë e COVID-19

14/03/2021

Vala e tretë Covid-19 përfshin të gjithë BE-në. Italia, Franca, Gjermania dhe Polonia shohin rritje të niveleve të infeksionit Një valë e tretë e pandemisë ... Read More

Rritja e rasteve me COVID-19, reperi i njohur anulon mbrëmjet muzikore

13/03/2021

Don Xhoni anulon mbrëmjet muzikore. Don Xhoni është aktualisht reperi më i komentuar nga të gjithë, shkruan “Kosovarja”. U bë i njohur gjatë karantinës, përmes ... Read More

Burrat që kanë këto 3 shenja HOROSKOPI nuk i tradhtojnë kurrë gratë

09/03/2021

Jo të gjithë ne themi “të dua” në të njëjtën mënyrë. Disa njerëz thonë më parë, të tjerë më vonë. Ndërsa dikush dridhet në idenë ... Read More