Tag: Gjatë

Ju kishte munguar? Beatrix Ramosaj u rikthye fuqishëm në muzikë dhe kënga e re sapo u publikua!

11/06/2021

Pas një pauze të gjatë në muzikë, Beatrix Ramosaj është rikthyer më fuqishëm se kurrë. Këngëtarja ka publikuar videoklipin më të ri muzikor me titull ... Read More

Zbulohet ari në vlerë prej 1.2 miliardë dollarëve në lindje të Turqisë

11/06/2021

23:45 | 10 Qershor 2021 Kjo deklaratë e ministrit Varank erdhi gjatë fjalës së rastit në ceremoninë e hedhjes së themeleve të objektit të menaxhimit ... Read More

“Babai më refuzoi që në lindje”, Linda e “Për’puthen” hap zemrën dhe rrëfen historinë e vështirë të jetës së saj

09/06/2021

Në puntatën e sotme të programi “Përputhen” u transmetua takimi i Lindës me Ndriçimin. Gjatë këtij takimi, Linda i hapi zemrën konkurrentit dhe i tregoi ... Read More

Agjenti i lojtarit shkon në ‘Casa Milan’, ja ofron yllit 25 vjeçar të Serie A

09/06/2021

AC Milan i është ofruar mundësia për të nënshkruar një mesfushor të Cagliari gjatë bisedimeve me agjentin e tij. Të martën, agjenti Pietro Chiodi u ... Read More

Inter godet në cak, po e transferon talentin nga Real Madrid

09/06/2021

Inter gjatë verës mund të bëjë ndryshime dhe ka bërë një listë me disa lojtarë që mund të largohen. Një ndër ta është mbrojtësi Achraf ... Read More

Klea Huta tregon periudhën e errët kur mori vesh për shtatzëninë: Kam kaluar depresion shumë të thellë

08/06/2021

Ditën e djeshme Klea Huta ka rrëfyer gjatë intervistës për mëmësinë, këtë status të ri në jetën e saj dhe më i rëndësishmi, por edhe ... Read More

Shpërthen Agjenti Morabito: Tare shpenzoi 18 milionë euro për një ‘gomar’ si Vedat Muriqi

08/06/2021

Agjenti italian e quan gomar Vedat Muriqin Gjatë një programi investigativ, agjenti italian i lojtarëve, Vincenzo Morabito është tallur me Lazion për shkak të transferimit ... Read More

Liverpool po shet këtë lojtar

07/06/2021

Liverpool i hapur për shitjen e Keitas. Liverpool gjatë verës është i interesuar për të shitur mesfushorin Naby Keita gjatë verës. 26-vjeçari arriti në “Anfied” ... Read More

“Më kanë kërcënuar se kam kryer marrëdhënie intime”, Gilberta tregon publikisht ngjarjen e sikletshme

04/06/2021

Gilberta e “Për’puthen +40” për një kohë të gjatë doli në takime me Ilirin, por papritur çdo gjë mes tyre u ndërpre. Madje Gilberta ka ... Read More

Hailey Bieber nuk do pozonte kurrë nudo, ja arsyeja

04/06/2021

Modelja e njohur, Hailey Bieber ka deklaruar se nuk do të pozonte kurrë nudo. Gjatë një bisede me aktoren Yvonne Orji teksa ishin duke diskutuar ... Read More

Elvana bën një kombinim të çuditshëm tek vetja

02/06/2021

Elvana që një kohë të gjatë qëndron në krye të mediave rozë. Me përkushtimin e madh që ka tek vetja, shumicën e kohës kalon në ... Read More

Mungon vetëm zyrtarizimi, ky sulmues do t’i bashkohet brenda pak ditësh Milanit

02/06/2021

Sulmuesi francez, Olivier Giroud, pritet t’i bashkohet skuadrës së Milanit gjatë afatit kalimtar të verës. Në fakt, kalimin e Giroudit te Milani, mediumet italiane po ... Read More