Tag: gjata

Kështu mund të përfitoni nga ndryshimi i orës

28/03/2021

Si të përfitoni nga ndryshimi i orës? Ndryshimi i orës përkthehet në ditë të gjata dhe net të shkurtra. Kombinuar me motin e ngrohtë, ditët ... Read More

Operohet Dafina Zeqiri, kjo është gjendja e saj

27/02/2021

Për Dafina Zeqirin këto dy javë kanë qenë të gjata, shkak ndërhyrja kirurgjikale Dafina Zeqiri është një ndër emrat më të dashur dhe më të ... Read More

Po të mos ishte këngëtare, Elvana tregon se çfarë profesioni do të kishte

08/01/2021

Këngëtarja Elvana Gjata tregon se çfarë profesioni do të kishte po të mos ishte këngëtare. Elvana Gjata është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të ... Read More

Radhë të gjata të qytetarëve që po presin për testim në shesh

30/12/2020

Radhë të gjata janë krijuar në Sheshin “Zahir Pajaziti”, ku qytetarët po presin për t’u testuar për COVID-19, raporton Express. Bazuar në fotografitë që kanë ... Read More

Elvana Gjata uron gjysmën e saj për ditëlindje: Të dua me gjithë zemër

14/12/2020

Për këngëtaren Elvana Gjata dita e djeshme ishte e veçantë, pasi një njeri special për të kishte ditëlindjen. Bëhet fjalë për motrën e saj, Migenën, ... Read More

“Nana e muzikës”/ Mozzik rikthen Elvana Gjatën, zbulohen detaje rreth hitit që do të vijë së shpejti

15/11/2020

Prej shumë kohësh këngëtarja Elvana Gjata përveçse nuk ka qenë aktive në muzikë, na ka munguar edhe në rrjete sociale, nga të cilat u shkëput ... Read More

Elvana Gjata e pikëlluar pas ndarjes nga jeta të Koço Devoles: E lumtur që të kam njohur

08/11/2020

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata ka shprehur trishtim pas ndarjes nga jeta të ikonës së Humorit Koço Devole. Me anë të një postimi në ,Instagram’, ... Read More

Gruaja e Albanit i tregon këmbët e gjata në minfund

07/11/2020

Fjolla e Albanit i tregon këmbët e gjata në minfund. Fjolla Svirca është një nga blogeret më të ndjekura në vend. Ajo ndryshe njihet edhe ... Read More

“Lulet më të bukra mi jep ti”, Elvana Gjata surprizohet nga mashkulli i jetës

02/11/2020

Këngëtarja Elvana Gjata prej muajsh nuk ka qenë aktive në muzikë apo rrjetet sociale. Me anë të disa postimeve të cilat janë të rralla gjatë ... Read More

Elvana Gjata rikthehet në rrjetet sociale/ Publikon foto krah familjes dhe jep mesazhin e rëndësishëm

25/10/2020

Këngëtarja Elvana Gjata na ka munguar të gjithëve këto muaj, pasi përveç faktit që nuk ka qenë aktive në muzikë, ajo u shkëput edhe nga ... Read More

Elvana Gjata ‘xing’ me Taynën/ Këngëtaret pozojnë me bikini Channel, ja çmimi i kripur

22/09/2020

Elvana Gjata i është rikthyer rrjeteve sociale. Këngëtarja e dashur për publikun ka postuar disa foto me bikini. Por ajo që menjëherë vumë re është ... Read More

Toka ka flokë nga materia e errët

05/06/2020

Nga Toka dalin “tufa” të gjata të materies së errët, thonë hulumtimet e fundit. Materia e errët është një substancë e padukshme misterioze, që përbën ... Read More