Tag: Genta

Genten kaq shumë e ka ndryshuar shtatzënia

20/01/2021

Genta Ismailit në shtatzëninë e parë veç sa nuk po i pëlcet fytyra. Këngëtarja kosovare Genta Ismaili është duke shijuar romancën e saj me biznesmenin ... Read More

I dashuruar me Gentën dhe me vendin tonë. Partneri turk i këngëtares bën tatuazh shqiponjën dykrenore

16/01/2021

Genta Ismajli dhe Usta po shijojnë një histori të bukur dashurie. Dyshja shfaqet kudo e pandarë, duke na dëshmuar një ndjenjë të fortë. Duket se ... Read More

‘Zhduket’ Genta, ku po qëndrojnë me partnerin gjatë kësaj periudhe?

15/01/2021

Ku po qëndrojnë Genta me partnerin gjatë kësaj periudhe? Genta Ismajli ka kohë që nuk po jeton në Kosovë. Që prej lidhjes së saj me ... Read More

Usta vjen në Prishtinë, me këtë gjest do ta ‘shkrijë’ Gentën

08/01/2021

Gentën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale. Përveç muzikës, Genta është shumë e përfolur sidomos për jetën private, shkruan ORAinfo. Mjaft aktiv ... Read More

Genta rregullohet bukur për burrin e saj, po duket si ‘kukull’

07/01/2021

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Përveç muzikës, Genta është shumë e përfolur sidomos për jetën private, shkruan ORAinfo. Gentën e ... Read More

Genta shfaqet duke ‘dridhë’ belin, biznesmeni turk bën gjestin e papritur

06/01/2021

Të gjithë e njohin Genta Ismajlin si këngëtaren që di ta tundë e ta shkundë fort skenën. ‘Kthehu’, ‘Dridhem’ ‘Shkune tune’, janë vetëm disa prej ... Read More

Genta nuk përmbahet, publikon pamje intime në shtrat me të dashurin turk

04/01/2021

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Përveç muzikës, Genta është shumë e përfolur sidomos për jetën private, shkruan ORAinfo. Gentën e ... Read More

Genta Ismajli në zi, humb një person shumë të dashur sot

26/11/2020

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Përveç muzikës, Genta është shumë e përfolur sidomos për jetën private, shkruan ORAinfo. Gentën e ... Read More

Gentën e bën grimerja ‘kukull’, do ta lë pa fjalë të dashurin me këtë pamje

20/11/2020

Genta Ismajli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo është tejet e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo. Genta ëstë tejet e përfolur në ... Read More

Me këtë pamje, Genta do e çmendë turkun

20/11/2020

Genta do e çmendë turkun me këtë pamje. Këngëtarja Genta Ismaili ka kohë që ka zyrtarizuar lidhjen me biznismenin e njohur turk Husein Usta.Tanimë janë ... Read More

I dashuri turk i bën dhuratë unazë diamanti, Genta nuk përmbahet në reagimin e saj

17/11/2020

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Përveç muzikës, Genta është shumë e përfolur sidomos për jetën private, shkruan ORAinfo. Këngëtarja ka ... Read More

Genta Ismajli lutet për Izmirin, falënderon fansat atje dhe premton se do rikthehet me projekte të reja

04/11/2020

Genta lutet për Izmirin, falënderon fansat atje dhe premton se do rikthehet me projekte të reja. Genta Ismajli i ka falënderuar fansat në Turqi për ... Read More