Tag: Genta

Biznesmenit turk ia zbulon edhekëtë talent të fshehtë Genta Ismajlit

03/05/2021

Usta i zbulon talentin e fshehtë Genta Ismajlit. Çifti ndajnë shumë momente nga përditshmëria e tyre në rrjete sociale. Dhe, së fundi ka këngëtarja ka ... Read More

Usta nuk përmbahet, me këto fjalë e uron Gentën për ditëlindje

12/04/2021

I dashuri me urim të veçantë për Genta Ismajlin Genta Ismajli sot feston ditëlindjen e 37-të. Prej shumë urimeve artistes shqiptare nuk i mungoi edhe ... Read More

Genta e ka ditëlindjen, kaq vjet mbushi

12/04/2021

Për këngëtaren e njohur, Genta Ismajlin sot është ditë e veçantë pasi që feston ditëlindjen e 37-të, megjithatë pamja e saj nuk e pasqyron këtë ... Read More

U përfol se është në pritje të ëmbël, reagon Genta Ismajli

19/03/2021

Këngëtarja Genta Ismajli po jeton prej kohësh historinë e bukur të dashurisë me biznesmenin turk, Usta. Dyshja janë gjithmonë aktiv në rrjetet sociale ku ndajnë ... Read More

Genta ndryshon sërish ngjyrën e flokëve, nuk do ta njihni me këtë pamje

18/03/2021

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Përveç muzikës, Genta është shumë e përfolur sidomos për jetën private, shkruan ORAinfo. Gentën e ... Read More

Genta Ismajli tregon një anë të saj që nuk e njihnim në bashkëpunimin me Feron

13/03/2021

Publikohet bashkëpunimi me Feron, Genta Ismajli tregon një anë të saj që nuk e njihnim. Genta Ismajli dhe reperi Fero kanë publikuar sot bashkëpunimin e ... Read More

Fero dhe Genta Ismajli vijnë me bashkëpunim të ri

08/03/2021

Genta Ismajli dhe Fero së shpejti sjellin këngën e re. Këngëtarja nga Gjilani, Genta Ismajli, prej shumë kohësh ka paralajmëruar një bashkëpunim me reperin Fero. ... Read More

Genta duket krejt ndryshe në fitnes

27/02/2021

Fytyra e Gentës duket krejt ndryshe në fitnes. Genta Ismajli është një ndër emrat më të njohur në mediat rozë. Duke qenë një këngëtare e ... Read More

Biznesmeni turk tregohet i kujdeshëm ndaj Gentës, kështu e uron për Shën Valentin

14/02/2021

Kështu i uron Shën Valentinin partneri Genta Ismajlit. Këngëtarja ka marrë një urim plot dashuri. Husein e ka uruar Gentën me një postim në Instagram. ... Read More

Genta sapo doli nga frizerja, është bërë ‘kukull’ për burrin e saj turk

03/02/2021

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Përveç muzikës, Genta është shumë e përfolur sidomos për jetën private, shkruan ORAinfo. Gentën e ... Read More

Genta e ‘sashtris’ të dashurin turk me imazhin e fundit

01/02/2021

Genta Ismajli ‘ngrit’ temperaturat pozon në bikine. Këngëtarja ka postuar një fotografi duke theksuar linjat trupore. Siç duket, Genta e ka publikuar fotografinë nga pushimet ... Read More

Genta sapo doli nga frizerka, bën ndryshimin e madh

29/01/2021

Genta me këtë ndryshim as që njihet. Genta Ismajli me ndryshime të shumta në paraqitjet fizike vështirë të njihet. Këtë herë, në një imazh që ... Read More