Tag: gatshme

Barcelona merr vendim përfundimisht për Coutinhon

19/12/2020

Barcelona e gatshme të shesë përfundimisht Coutinhon. Barcelona tashmë është e bindur se Philippe Coutinho nuk po përshtatet në filozofinë e sistemit të tyre të ... Read More

Dy shenjat e horoskopit që janë të gatshme të bëjnë gjithçka për dashurinë

13/11/2020

A e dini se cilat janë 2 prej shenjave të horoskopit janë të gatshme të bëjnë gjithçka për personin e zemrës. Dashi Të lindurit në ... Read More

Nervozohet Jessica, e gatshme për ta shkatërruar Robertin pas deklaratës së tij të ‘rrejshme’

12/11/2020

Jessica e gatshme për ta shkatërruar Robertin pas deklaratës së tij të ‘rrejshme’. Duket se Roberti dhe Jess janë “përplasur” virtualisht. Pasi Roberti ka folur ... Read More

Leonora Jakupi e gatshme për t’u bërë nënë, e thotë vet këngëtarja

24/10/2020

Leonora Jakupi: Jam gjithmonë e gatshme për t’u bërë nënë. Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, prej kohësh e ka pranuar se nuk është beqare. ... Read More

Mos blini sallata të gatshme, aty bëjnë folenë bakteret

23/08/2020

Shumë prej supermarketeve ofrojnë një larmi sallatash të gatshme e të paketuara këndshëm. Ato e lehtësojnë punën dhe kursejnë shumë kohë. Por shumë nga kuzhinierët ... Read More

9 Ushtrime që do të forcojnë të pasmet dhe këmbët tuaja pa shkuar në palestër

19/08/2019

Jo çdo vajzë është e gatshme të shkojë rregullisht në palestër pas pune. Ndërkohë, të gjithë duan të jenë të shëndetshëm dhe në formë.Mos hiqni ... Read More

Barcelona ia cakton vlerën Dembeles

28/04/2019

Barcelona është e gatshme që ta shet Ousman Dembelen. Barcelona siç duket po heq dorë nga Ousmane Dembele. Skuadra katalonase e di se PSG dhe ... Read More

Skuadra e Atletico heq dorë nga Diego Costa?

26/04/2019

Skuadra e Atletico Madrid duket se është e gatshme të heq dorë nga ylli i skuadrës, Diego Costa. Lojtari nuk ka treguar sjellje të mira ... Read More

PSG përgatit 70 milionë euro për Wilfried Zaha

21/04/2019

Skuadra e Paris Saint Germain është e gatshme që të transferojë një tjetër super lojtar në afatin kalimtar të verës. Thomas Tuchel duket se po ... Read More

Man Utd me ofertë rekorde për mbrojtësin e Napolit

11/04/2019

Skuadra nga Premierliga, Manchester United, duket se është e gatshme që të vendos një rekord të ri në sferën e transferimeve, për të siguruar shërbimet ... Read More

Roma ia tregon West Hamit çmimin e Edin Dzeko

07/04/2019

Skuadra e Romës duket se është e gatshme të heq dorë nga sulmuesi i Bosnjës, Edin Dzeko. Skuadra nga kryeqyteti i Italisë mund ta lirojnë ... Read More

Situata me emigrantët në kufirin me Greqinë, e qetë

06/04/2019

Alsat 2019-04-06T15:31:46+02:00 Vendi është e gatshme të përballet me një krizë të mundshme me emigrantët në kufirin jugor tha Ministrja e mbrojtjes, Radmilla Shekerinska. Ajo ... Read More