Tag: “Game

Një tjetër aktore e prekur nga COVID-19: Unë jam në shtrat për faj të tij

19/03/2020

Edhe aktorja e “Game of Thrones” Indira Varma është infektuar me koronavirus. Aktorja nuk e tha drejtpërdrejt që është prekur nga COVID-19 por ka postuar ... Read More

Infektohet me koronavirus aktori i “Game of Thrones”, izolohet së bashku me familjen

17/03/2020

Koronavirusi ka prekur dhe aktorin e njohur të “Game of Thrones”, Kristofer Hivju. Lajmin e ka bërë me dije vetë aktori përmes një postimi në ... Read More

Ky dokumentar po i bën njerëzit të heqin dorë nga mishi

21/11/2019

Në Netflix mund ta gjeni një dokumentar me titull “The Game Changers” që mesa duket, po përflitet shumëAta që e kanë parë, kanë vënë në ... Read More

Emilia Clarke u përgjigjet prindërve që i emërtojnë fëmijët Khaleesi dhe Daenerys

21/05/2019

14:02 | 21 Maj 2019 14:02 | 21 Maj 2019 Prindërit i kanë emëruar fëmijët sipas karakereve të preferuara në “Game of Thrones”. Emilia Clarke ... Read More

Emilia Clarke tregon pse e ka të vështirë t’i xhirojë skenat e dashurisë në “Game of Thrones”

02/05/2019

Emilia Clarke tregon pse e ka të vështirë t’i xhirojë skenat e dashurisë në “Game of Thrones” Emilia Clarke zbulon pse ishte e vështirë të ... Read More

Travis Scott, The Weeknd dhe Sza në përfundim të klipit ‘Power is Power’

24/04/2019

‘Power Is Power’ është kënga në kuadër të serialit shumë të popullarizuar amerikan ‘Game Of Thrones’ The Weeknd, Travis Scott, Sza janë duke punuar për ... Read More

Të fiksuar pas “Game of Thrones”, prindërit emërtojnë fëmijët sipas personazheve

23/04/2019

Të fiksuar pas “Game of Thrones”, prindërit emërtojnë fëmijët sipas personazheve Prindërit kanë filluar t'i emërtojnë vajzat sipas karaktereve të serialit, përfshirë Daenerys, Arya dhe ... Read More

Ja si ka ndryshuar stilet ndër vite aktorja e ‘Game of Thrones’, Sansa Stark

19/04/2019

Ja si ka ndryshuar stilet ndër vite aktorja e ‘Game of Thrones’, Sansa Stark Aktorja e famshme Sophie Turner e njohur për tërë botën me ... Read More

Rekord shikueshmërie për premierën e “Game of Thrones”

16/04/2019

"Game of Thrones" ka arritur sukses të ri në episodin e parë të sezonit të tetë. HBO tha se “Game of Thrones” gjatë kohës që ... Read More

Ndodh edhe kjo, mijëra punëtorë në Australi mungojnë në punë për ta shikuar ‘Game of Thrones’

15/04/2019

Ndodh edhe kjo, mijëra punëtorë në Australi mungojnë në punë për ta shikuar ‘Game of Thrones’ Dhjetëra mijëra punëtorë australian u paraqitën si të sëmurë ... Read More

Këtu mund ta shihni episodin e parë të sezonit të ri të “Game of Thrones”

15/04/2019

Këtu mund ta shihni episodin e parë të sezonit të ri të “Game of Thrones” Për të gjithë ata që e kanë humbur episodin e ... Read More

Yjet rrëmbejnë vëmendje në premierën e “Game of Thrones”

13/04/2019

Yjet e 'Game of Thrones' kanë dalë për të shqyrtuar sezonin e tetë në Waterfront Hall në Belfast, në Irlandën e Veriut. Yjet nga seria ... Read More