Tag: ftuar

Zaimina Vasjari shtatzënë për herë të dytë, fotoja e parë me barkun e rrumbullakosur

26/10/2021

Olti Curri ishte sot i ftuar në emisionin “Rudina” në Tv Klan. Ai zbuloi se këngëtarja Zaimina Vasjari do bëhet nënë për herë të dytë. ... Read More

Atdheu e ngacmon publikisht, moderatorja e njohur shqiptare e lë pa fjalë me reagimin e saj

24/10/2021

Ish-konkurrenti i ‘Përputhen’, Atdhe Xharavina ka qenë i ftuar sëfundmi në emisionin ‘D-Night’, ku e ka surprizuar moderatoren Dajana Shabani me shakatë dhe flirtin e ... Read More

“Ajo më qetëson mua”, Aleksandër Gjoka flet për marrëdhënien me bashkëshorten dhe fëmijët

17/10/2021

Këngëtari i dashur për publikun Aleksandër Gjoka ishte i ftuar në programin “Dola te Ola”, ku foli ndër të tjera edhe për marrëdhënien që ai ... Read More

Robert Berisha tregon se çfarë do bënte nëse Nora Istrefi do e ftonte në dasmë

16/10/2021

Robert Berisha së fundmi ka qenë i ftuar në një intervistë, ku u diskutua nëse mund të qëndrosh shok me ish të dashurin apo jo. ... Read More

“E dua me gjithë forcën time”, Aleksia Peleshi flet për herë të parë për Romeo Veshajn

16/10/2021

Bukuroshja 19-vjeçare Aleksia Peleshi ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ në TV ORA, ku përballë moderatores Ester Bylyku, bëri një rrëfim ... Read More

Kunatë me Fifin? Motra e Granitit: E kanë seriozisht!

13/10/2021

Genta Cana, moderatore e njohur në Kosovë, motra e Granit Canës e ftuar sot te Ftesë në 5, foli për pjesmarrjen e vëllait të saj ... Read More

“Gati 90% e viktimave nga virusi, të pa vaksinuar”, Rakacolli: Vaksinimi nuk ndikon në sterilitet, brenda muajit mblidhemi dhe vendosim ç’do të ndodhë me fëmijët

12/10/2021

Zv. ministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli, ishte e ftuar këtë të martë në emisionin “FrontLine” të gazetares Marsela Karapanço. Ajo foli për ecurinë epidemiologjike në vend dhe ... Read More

‘Viktoria po kërkon një motër’, Rudina dhe Marku i kanë planet e qarta pas dasmës

08/10/2021

Pak ditë pas dasmës së madhe me shumë të ftuar, Rudina dhe Marku nuk janë nisur për muaj mjalti. Sapo dasma u mbyll, të premten ... Read More

Carlo Ancelotti me gjashtë mungesa ndaj Valencias

18/09/2021

Carlo Ancelotti ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen kundër Valencias që zhvillohet të dielën. Në listë shihet mungesa e gjashtë lojtarëve si: ... Read More

“Çfarë do t’i lë vajzës?!”, Bes Kallaku flet për pasurinë e tij dhe i emocionon të gjithë me ato që thotë

17/09/2021

Aktori Bes Kallaku dhe moderatorja Jona Spahiu ishin të ftuar dje në emisionin ‘Abc e pasdites’’ Mirëpo gjatë emisionit nuk munguan as pyetjet pikante të ... Read More

“Çfarë do t’i lë vajzës?!”, Bes Kallaku flet për pasurinë e tij dhe i emocionin të gjithë me ato që thotë

16/09/2021

Aktori Bes Kallaku dhe moderatorja Jona Spahiu ishin të ftuar dje në emisionin ‘Abc e pasdites’’ Mirëpo gjatë emisionit nuk munguan as pyetjet pikante të ... Read More

“Suksesi i Skënderbeut vështirë të përsëritet”, Liridon Latifi në “Sport News”: Vllaznia është pretendente për titull

15/09/2021

Futbollisti i Vllaznisë, Liridon Latifi, ishte i ftuar në emisonin “Sport News” të moderatores Enxhi Biba në “News 24”, ku foli për rikthimin në kampionatin ... Read More