Tag: flakë

VIDEO/ Incidenti me fugonin që udhëtonin, merr flakë Ermal Mamaqi

31/07/2020

Panik në Valbonë! Një fugon ka marrë flakë rrugës për në Valbonë, por fatmirësisht personat të cilët po udhëtonin kanë shpëtuar mrekullisht. Ermal Mamaqi, Mirela ... Read More

Incidenti me fugonin që udhëtonin/ Merr flakë Ermal Mamaqi

31/07/2020

Panik në Valbonë! Një fugon ka marrë flakë rrugës për në Valbonë, por fatmirësisht personat të cilët po udhëtonin kanë shpëtuar mrekullisht. Ermal Mamaqi, Mirela ... Read More

Digjet shtëpia në të cilën ishte vrarë nga burri Valbona Marku dhe bija e saj

24/05/2019

Ka marrë flakë shtëpia e familjes së ndjerës Valbona Marku, e cila bashkë me vajzën e saj qe vrarë nga ish-burri i saj, Pjetër Ndrecaj. ... Read More

Vetura merr flakë në ecje në Durrës

13/05/2019

Një automjet ka marrë flakë në ecje e sipër në një lagje të Durrësit në Shqipëri. Në automjet ishin dy udhëtare, por pavarësisht flakëve dëmet ... Read More

Digjet një veturë në Fushë Kosovë (Foto)

18/02/2019

Një veturë e tipit “Peugeot”, ka marrë flakë derisa ishte në lëvizje në Fushë Kosovë. Ngjarja ka ndodhur në “Rrugën Dardania” të këtij qyteti, raporton ... Read More

Bombola e gazit merr flakë, alarmon banorët e një ndërtese në lagjen “Mati 1” në Prishtinë (Foto)

17/01/2019

Një bombolë gazi ka marrë flakë në një banesë të një ndërtese në rrugën “Beqir Kastrati” në lagjen “Mati1” në Prishtinë. Siç ka bërë të ... Read More

Digjen dy shtëpi në lagjen Kodra e Trimave (Video)

13/01/2019

Kulmi i një shtëpie ka marrë flakë nga shkaqe ende të paqarta, në lagjen Kodra e Trimave në Prishtinë. Në të bazë të videos që ... Read More

Merr flakë vetura në Aroportin e Shkupit

09/06/2018

9 June 2018 / 21:28 Në parkingun e Aeroportit Ndërkombëtarë të Shkupit ka marrë flakë një veturë e tipit Opel Corsa, ngjyrë të hirit metalike. ... Read More