Tag: Fjolla

Pak para martesës, Fjolla Morina pranon edhe një dhuratë nga biznesmeni

27/11/2020

Këngëtarja kosovare, Fjolla Morina ka pranuar një dhuratë nga i dashuri i saj Fisnik Syla. Ajo ndau me ndjekësit e saj fotografinë ku shihen dy ... Read More

Albani dhe nusja e tij dalin së bashku, marrin vëmendjen të veshur me shumë stil

25/11/2020

Fjolla Svirca është tani një emër shumë i njohur për publikun. Bashkëshortja e Alban Mehmetit është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë ... Read More

Nusja e Albanit bëhet gati për të dal, mori tërë vëmendjen me këtë jakne të veҫantë

19/11/2020

Fjolla Svirca është tani një emër shumë i njohur për publikun. Bashkëshortja e Alban Mehmetit është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë ... Read More

Më shpejt nga sa mendonim! Zbulohet kur do të mbahet dasma e Fjolla Morinës dhe biznesmenit

14/11/2020

Pak javë më parë, këngëtarja Fjolla Morina mori një propozim për martesë nga partneri, biznesmeni Fisnik Syla. Ajo publikoi në Instastory foto të një buqete të ... Read More

Fjolla Morina drejt martesës me biznesmenin Fisnik Syla, organizojnë dasmën muajin tjetër

14/11/2020

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, është shumë e përfolur muajve të fundit për jetën e saj private. Lidhja e saj me biznesmenin Fisnik Syla dhe ... Read More

Fjolla është me fat, ja çfarë dhurate i ka bërë i dashuri biznesmen

13/11/2020

Fjolla Morina me një tjetër dhuratë nga partneri, ja me çka u befasua sot. Fpjolla Morina është njëra ndër figurat më të përfolura të mediave ... Read More

Vajza i është bërë gati për martesë, njihuni me vajzën e madhe bukuroshe të Fjolla Morinës

09/11/2020

Fjolla Morina na prezanton me vajzën e saj të madhe e bukuroshe. Skena muzikore kosovare ka nxjerrë shumë këngëtare të dalluar e emra të dëshmuar. ... Read More

E la gruan për Fjolla Morinën, flet për herë të parë biznesmeni Fisnik Syla

07/11/2020

Fisnik Syla flet për lidhjen e re. Fjolla Morina tashmë përveç se është bërë e famshme me hitet dhe projektet muzikore, ka marrë edhe gjithë ... Read More

Gruaja e Albanit i tregon këmbët e gjata në minfund

07/11/2020

Fjolla e Albanit i tregon këmbët e gjata në minfund. Fjolla Svirca është një nga blogeret më të ndjekura në vend. Ajo ndryshe njihet edhe ... Read More

Albani befasohet nga Fjolla për ditëlindje

05/11/2020

Kështu e befason Fjolla Albanin për ditëlindje. Alban Mehmeti është këngëtari i mirënjohur i muzikës i cili për vite me radhë ka arritur të pasuroj ... Read More

Pasi gjeti dashurinë e vërtetë, Fjolla Morina bën ndryshimin e madh në pamje

03/11/2020

Fjolla Morina është një ndër këngëtaret më atraktive të skenës sonë. Ajo është e pranishme me projekte interesante, shkruan ORAinfo. Fjolla është mjaft aktive edhe ... Read More

Biznesmeni nuk po mund t’i rezistojë kësaj pamje të Fjollës, ky është reagimi i tij

03/11/2020

Këngëtarja Fjolla Morina duket se është duke jetuar ditët më të mira të jetës së saj. Së fundmi, ajo nuk po heziton që të publikojë ... Read More