Tag: fizikisht

Sulmohet nga familjari i pacientit një infermiere në Infektivë

12/01/2021

Një infermiere është sulmuar fizikisht në vendin e punës mbrëmë nga një familjare e një pacienti. Ngjarja ka ndodhur në Klinikën Infektive. Lajmin e ka ... Read More

Duda Balje ‘shkrihet’ pas këtij ish-deputetit kosovar, e pranon vet!

20/12/2020

Duda Balje zbulon emrin e deputetit kosovar që e tërheq më shumë fizikisht. Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, e ftuar në emisionin “Shiko ... Read More

Sulmon një femër, iu gjendet drogë në banesë

27/05/2019

Një femër në Prishtinë ka raportuar se pas një mosmarrëveshje ishte sulmuar fizikisht i dyshuarit mashkull K/Shqiptar, e cila si pasojë e sulmit ka pësuar ... Read More

Burri sulmon bashkëshorten në Prishtinë

26/05/2019

Viktima femër ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj në Prishtinë. Sipas raportit të Policisë, viktima si pasoj e ... Read More

Sulm fizik në Skenderaj, lëndohet një person

25/05/2019

Një person ësht sulmuar fizikisht nga tre persona të tjerë,  të cilët i kanë shkaktuar frakturë në gisht dhe e kanë kanosur me armë. Sipas ... Read More

Burri bën gruan për spital në Podujevë

11/05/2019

Një person nga Podujeva është arrestuar pasi që ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, në mes datës 8 dhe 10 maj. Policia e Kosovës ka ... Read More

Podujevë, burri rrah gruan

08/05/2019

Një person është arrestuar pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Rasti ka ndodhur dje në komunën e Podujevës, njofton policia. “Është ... Read More

Burri nga Skenderaj rrah gruan e tij me shtetësi hungareze

06/05/2019

Një femër me shtetësi të Hungarisë ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj nga Skenderaj. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Nuk raportohet ... Read More

Sulmoi një tjetër duke i shkaktuar lëndime, arrestohet një person në Pejë

28/04/2019

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Pejë, pasi kishte sulmuar fizikisht një person tjetër, duke i shkaktuar lëndime trupore. Një person ka raportuar ... Read More

Rrah djalin, arrestohet

26/04/2019

Policia në Rahovec ka arrestuar një të dyshuar pasi që kishte sulmuar fizikisht djalin e tij. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me ... Read More

Sulmohen fizikisht dy persona në Vushtrri

23/04/2019

Një person është arrestuar pasi që ka sulmuar fizikisht dy persona të tjerë. Ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 01:50 në rrugën “Bahri Kuqi”, ... Read More

Dhuna në familje, burri në burg- gruaja në strehimore

22/04/2019

Një person është arrestuar në Istog, pasi ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Rasti ka ndodhur dje në ora 13.00, ka bërë të ditur sot ... Read More