Tag: filluar

Tea ia zbuloi lidhjen, Andi bën këtë paralajmërim për të!

07/04/2021

Ka filluar një tjetër “dramë” mes Teas dhe Andit. Tea Trifoni së fundi ka folur rreth ndarjes nga Bearti, por me këtë rast zbuloi edhe ... Read More

Milan vihet në lëvizje, bën gati ofertën për yllin 20-vjeçar

04/04/2021

Milani pas talentit të Rubin Kazanit. AC Milan ka filluar të ndjekë objektivat e tyre për verën. Njëri nga ta, sipas “Calciomercato” është talenti i ... Read More

Angela na lë “pa gjumë” me foton e fundit

02/04/2021

Angela kishte filluar karrierën e saj prej shkrimtareje. Modelja dhe shkrimtarja shqiptare, Angela Martini vazhdon që të provokojë me foto seksi në rrjetet sociale Modelja ... Read More

Publikohen pamjet e para të fanellës bazë të Real Madridit për edicionin 2021/22

17/03/2021

Kanë filluar të publikohen pamje se si mund të duket fanella e Real Madridit për edicionin 2021/2022. Zyrtarisht, pritet që Los Blancos t’i publikojnë fanellat ... Read More

Milan bën gati 30 milionë euro për transferimin e yllit të La Ligas

14/03/2021

Gati 30 milionë euro: Milan transferon yllin e Sevillas. Te Milan kanë filluar të punojnë për merkaton e verës dhe Paolo Maldini ka piketuar disa ... Read More

93-vjeçari ndahet nga bashkëshortja: Kam një tjetër, dua të rindërtoj jetën time

08/03/2021

Ai është 93 vjeç dhe ajo 86 vjeçe. Por pavarësisht moshës nuk është asnjëherë vonë për të filluar nga e para. Kështu duhet të ketë ... Read More

Tjetër skandal i Anës së parë, dalin fotot e saj me konkurentin e “Për’puthen”

26/02/2021

Tjetër skandal i Anës së parë. Konkurrentet e “Për’puthen” kanë filluar të takohen tani edhe jashtë programit edhe pse kjo bie ndesh me rregullat e ... Read More

Roberti në darkë ‘romantike’ me personazhin që e njihni të gjithë

15/02/2021

Robert Berisha është ndër këngëtaret dhe muzikantët më të njohur në vend. Ai tashmë ka filluar ta ushtroi edhe profesionin e moderatorit, shkruan ORAinfo. Roberti ... Read More

Për rejën e Gilit tashmë kanë filluar dhuratat e Shën Valentinit

11/02/2021

Dhuratat e Shën Valentinit kanë filluar për renë e Gilit. Ajo tashmë është bërë fytyrë e njohur për publikun dhe shumë shpesh komentohet nga mediat ... Read More

Juventus transferon yllin francez në ditët e fundit të merkatos

30/01/2021

Bisedimet kanë filluar, Juventus transferon yllin francez në ditët e fundit të merkatos. Biankonerët kanë gati goditjen e madhe për merkaton e janarit. Juventus synon ... Read More

Vllaznia/ Shkodranët pranë akordit me një futbollist të Milanit

13/01/2021

Një lajm përsa i përket Kategorisë Superiore, ka filluar të qarkullojë në Itali. “Tuttomercatoëeb” ka raportuar se klubi i Vllaznisë po përgatit një lëvizje për ... Read More

Merkatoja e janarit, gjithë lëvizjet e momenteve të fundit

11/01/2021

Skuadrat e Superiores kanë filluar me merkaton që në ditët e para të saj me afrime dhe largime të shumta. Deri në këtë fazë të ... Read More