Tag: filluar

Vllaznia/ Shkodranët pranë akordit me një futbollist të Milanit

13/01/2021

Një lajm përsa i përket Kategorisë Superiore, ka filluar të qarkullojë në Itali. “Tuttomercatoëeb” ka raportuar se klubi i Vllaznisë po përgatit një lëvizje për ... Read More

Merkatoja e janarit, gjithë lëvizjet e momenteve të fundit

11/01/2021

Skuadrat e Superiores kanë filluar me merkaton që në ditët e para të saj me afrime dhe largime të shumta. Deri në këtë fazë të ... Read More

Roberti tregon se ku ka vendosur ta kaloi këtë vikend

08/01/2021

Robert Berisha është ndër këngëtaret dhe muzikantët më të njohur në vend. Ai tashmë ka filluar ta ushtroi edhe profesionin e moderatorit, shkruan ORAinfo. Roberti ... Read More

A e dini si përhapet varianti i ri i koronavirusit?

06/01/2021

Një formë më ngjitëse e coronavirusit ka filluar të qarkullojë në Shtetet e Bashkuara. Në Britani, ku u identifikua për herë të parë, varianti i ... Read More

Lemza simptomë e re e Covid-19

04/01/2021

Koronavirusi kohëve të fundit ka pësuar mutacion. Një simptomë e re e variantit të ri të koronavirusit ka filluar të shpërndahet me shpejtësi të madhe ... Read More

Kjo është simptoma më e re e koronavirusit, po shfaqet te shumë pacientë

04/01/2021

Një simptomë e re e variantit të ri të koronavirusit ka filluar të shpërndahet me shpejtësi të madhe në Britaninë e Madhe. Varianti i ri ... Read More

“Ëndrra ime u realizua”, Olta Gixhari dhuron kartolinë më të bukur për Krishtlindje me Amar

25/12/2020

Në shtëpinë e Olta Gixharit ka filluar të ndihet  prej ditësh atmosfera e festave. Ditën e sotme aktorja ka ndarë një foto me të voglin ... Read More

Renee e do shumë axhin Patris, shikoni ҫfarë bëjnë ata së bashku

12/12/2020

Robert Berisha është ndër këngëtaret dhe muzikantët më të njohur në vend. Ai tashmë ka filluar ta ushtroi edhe profesionin e moderatorit, shkruan ORAinfo. Roberti ... Read More

Cilat janë efektet anësore të vaksinës Pfizer BioNTech?

08/12/2020

Në disa vende të botës ka filluar vaksinimi i qytetarëve me vaksinën anti-Covid. Rregullatorët e vaksinave të SHBA publikuan sot vështrimin më të hollësishëm deri ... Read More

Milan hyn në garë për dështakun e Interit!

26/11/2020

Agjenti i Christian Eriksen ka filluar të ofrojë klientin e tij të disa ekipe, me AC Milan dhe Arsenal midis klubeve të interesuara. Eriksen ka ... Read More

Kështu mund të kuptoni nëse jeni të infektuar me COVID-19, akoma pa filluar simptomat

21/11/2020

Ja si të kuptoni nëse jeni të infektuar me COVID-19, akoma pa filluar simptomat? Shteti i Taiwan, është një nga shtetet e para që është ... Read More

Kolegia e tij ka ditëlindjen, Roberti i bën urimin më të veҫantë

19/11/2020

Robert Berisha është ndër këngëtaret dhe muzikantët më të njohur në vend. Ai tashmë ka filluar ta ushtroi edhe profesionin e moderatorit, shkruan ORAinfo. Roberti ... Read More