Tag: figurat

‘A ke ndërhyrje?’, ja si përgjigjet Amarda Toska

22/04/2021

Amarda Toska vazhdon të jetë një nga figurat më të preferuara të publikut, ndonëse prej vitesh nuk është pjesë aktive e ekranit.  Tashmë Amarda është ... Read More

Moderatorja flet për largimin nga ‘Pop Culture’: Gjithçka ka një fillim dhe një fund

08/09/2020

Janë të shumtë figurat e njohur të ekranit të ‘Top Channel’ të cilët janë larguar gjatë sezonit veror. Mes tyre është edhe moderatorja Dojna Mema. ... Read More

Të famshmit që u ndanë nga jeta në vitin 2018

05/01/2019

Të shumtë ishin figurat publike që ndërruan jetë gjatë vitit 2018. Fizikanti i shquar Stephen Hawking i dha lamtumirën kësaj bote pas shumë shpikjesh e ... Read More