Tag: figurat

Arbenita bëhet gati me dalë, nuk i lë vend imagjinatës me këtë fustan të shkurt e provokuese

26/01/2022

Arbentia Ismajli, është njëra nga figurat më të dashura për publikun e gjerë. Ajo u bë e njohur për audiencën pasi si modele ajo të ... Read More

Shyhretja në përpjekje për t’i rivalizuar vajzat e saj, vishet kaq ngushtë në këtë paraqitje

30/12/2021

Shyhrete Behluli dhe vajaza e saj Engjëllusha Salihu janë figurat më të përfolura të shoëbizit shqiptar. Dukja e tyre merr gjithmonë vëmendje të madhe dhe ... Read More

Shyhretja rivalizon vajzën e saj me këtë veshje!

16/12/2021

Shyhrete Behluli dhe vajaza e saj Engjëllusha Salihu janë figurat më të përfolura të shoëbizit shqiptar. Dukja e tyre merr gjithmonë vëmendje të madhe dhe ... Read More

Me këtë fotografi të veçantë Genta e uron 28 nëntorin

28/11/2021

Genta Ismajli, padyshim është njëra nga figurat publike me të komentuara. Ajo disi është larguar nga skena muzikore, pasi që shumë shpejtë do të bëhet ... Read More

‘Petë’, Arbenita Ismajli ekspozon linjat e saj pas lindjes

22/11/2021

Arbentia Ismajli, është njëra nga figurat më të dashura për publikun e gjerë. Ajo u bë e njohur për audiencën pasi si modele ajo të ... Read More

Arbenita ka dalë me vajzën e saj, sa bukur po duken nënë e bijë së bashku

20/11/2021

Arbentia Ismajli, është njëra nga figurat më të dashura për publikun e gjerë. Ajo u bë e njohur për audiencën pasi si modele ajo të ... Read More

Alberia nuk po di të plaket, iu lë pa fjalë me bukurinë e saj

10/10/2021

Alberie Hajdegjonaj, është njëra nga figurat më të dashura për publikun shqiptar, por edhe më gjerë. Ndonëse, kohëve të fundit nuk ka sjellë ndonjë këngë ... Read More

Radha e Figos – vazhdojnë të dalin përgjime nga fjalët e Florentino Perez për legjendat e Real Madridit

16/07/2021

Sulmi i mediumit El Confidencial në marrëdhëniet e Florentino Perez me figurat kryesore nga historia e Real Madrid ka vazhduar këtë të premte, me Diario ... Read More

Bora apo Xhensila ,dy vajzat bëjnë ‘xing’ me të njëjtën veshje!

13/07/2021

Shpeshherë kemi parë që figurat e njohura të ekranit bëjnë xing në veshje me njëri-tjetrin. Kësaj here ka rënë në sy fustani i moderatores Bora ... Read More

Urimi i Marinës për ditëlindjen e Getit, më i ëmbli që keni lexuar!

03/07/2021

Getoar Selimi, një ndër figurat më të njohura të muzikës rep në Shqipëri, feston sot ditëlindjen. Për të gjithë ju që jeni kuriozë, reperi mbush ... Read More

Vdes aktori i njohur

14/06/2021

Ned Beatty një nga figurat më emblematike e televizonit amerikan ka ndërruar jetë në moshën 83 vjeçare. Sipas TMZ, Beatty vdiq në shtëpinë e tij ... Read More

”Nuk e kategorizoj veten te baballarët me vetulla të ngrysura”, Julian Deda flet për marrëdhënien me fëmijët

30/05/2021

Ai është një nga figurat më të njohura dhe të dashura të humorit në Shqipëri. Julian Deda është babai i Reinës 15 vjeç dhe Mateos ... Read More