Tag: feste

Befason nusja e Ledrit, na prezanton me tortën ‘gjigante’ nga festa e saj e mbrëmshme

17/11/2020

Sara mbrëmë organizoi një festë para lindjes. Ajo publikoi pamje të ndryshme nga atje, përcjell ORAinfo. Sara u shfaq e veshur me e rregulluar tejet ... Read More

Në familjen e Behgjet Pacollit sot ka festë

17/11/2020

Sot ditë feste në familjen e Behgjet Pacollit. Biznesmeni e politikani i njohur kosovar Behgjet Pacolli krahas jetës së tij profesionale, jo rrallë herë është ... Read More

Sot ka festë në familjen e Medës dhe Luljetës

14/11/2020

Sot në shtëpinë e këngëtarit Meda ka festë, kjo pasi bashkëshortja e tij, Luljeta feston ditëlindjen. Urimi nga ana e Medës nuk ka munguar as ... Read More

Halloweeni, ja si u transformuan VIP-at shqiptar

31/10/2020

Sonte festohet nata më e frikshme e vitit, Halloween-i. Kjo festë sigurisht nuk mund të kalonte pa festuar, ku shumë njerëz janë transformuar në personazhet ... Read More

Publikohen pamje nga festa e ditëlindjes së djalit të Dautit

23/10/2020

Pamje nga festa e ditëlindjes së djalit të Dautit. Dje ishte një ditë feste në familjen e Daut Haradinaj. Kjo sepse djali i deputetit të ... Read More

E bija mbush 1 vjeçe, ish-deputeti shqiptar i organizon festën speciale

27/08/2020

Festë në familjen e ish-deputetit Brahimllari. Vajza e tij Siar ka mbushur 1 vjeç, e në këtë ditë të veçantë i ati i ka organizuar ... Read More

FOTOT/ Çifti nuk fshihet më, puthje e përqafime nën objektivin e kamerave. Arilena Ara zyrtarizon lidhjen me menaxherin e saj

18/07/2020

Popi festë surprizë për ditëlindjen e 22-të të partneres së tij – Arilena Ara ka festuar ditëlindjen e saj të 22. Këngëtarja është surprizuar nga ... Read More

Kjo i ndodhë priftit kur thotë: Gratë e trasha nuk shkojnë në parajsë (Video)

14/01/2020

Një prift brazilian që po jepte predikimet e tij në vend përgjatë një feste u shty nga skena derisa i folte masës. Ngjarja ka ndodhur ... Read More

5 ushqimet që ju bëjnë të jetoni shëndetshëm dhe më gjatë

24/12/2019

Në këto ditë feste kur për të gjithë njerëzit nëpër botë është kaq e vështirë për të mbrojtur veten nga ushqimet e pasura me kalori, është e ... Read More

6 korrik, Dita Ndërkombëtare e Puthjes

06/07/2019

Është një festë në të cilën njerëzit janë të inkurajuar që të puthin personin që e duan. Puthja nuk është vetëm një aktivitet i kënaqshëm, ... Read More

Luftoni aromën e keqe të trupit me anë të këtyre përbërësve natyralë

13/06/2019

Imagjinoni të shkoni në një festë, mirëpo të mos guxoni t’i ngrini duart lart duke vallëzuar, sepse trupi juaj po kundërmon! Imagjinoni, që njerëzit ikin ... Read More

Pamje ekskluzive brenda festës së ditëlindjes së dytë të Tianit, djalit të Tunës dhe Patrisit

03/05/2019

19:11 | 3 Maj 2019 19:11 | 3 Maj 2019 Djali i Tunës dhe Patrisit dje festoi ditëlindjen. Tuna dhe Patrisi dje i organizuan festë ... Read More