Tag: fejuara

Pas ndarjes nga i fejuari, ish-reja e Danit bën këtë veprim

19/11/2020

Dafina tashmë është përsonazh shumë i njohur për publikun. Ajo u bë e njohur si e fejuara e djalit të Danit, shkruan ORAinfo. Por, pak ... Read More

Pas ndarjes nga e fejuara, mësohet se me kë po del djali i Ramadan Krasniqit

27/10/2020

Andi Krasniqi është ndarë nga e fejuara e tij. Djali i Ramadan Krasniqit, u bë i njohur që në lindje, pasi babai i tij i ... Read More

Armina dhe Shkëlzeni festojnë përvjetorin, blogerja ndan fotot e veçanta

24/10/2020

Armina Mevlani, e fejuara e Shkëlzen Berishës, kujton me një seri fotosh në Instastory përvjetorin e njohjes me djalin e ish kryeministrit Berisha. Nga pushimet ... Read More

 “Nuk e di se çfarë po ndodh, jam sërish pozitive”/ E fejuara e Dybala ende me Koronavirus

03/04/2020

Oriana Sabatini, e fejuara e Paulo Dybala, ka njoftuar me anë të një postimi në Instagram, se është sërish pozitive me coronavirus: “Më 21 un ... Read More

U pajtua me Stresin?/ “Një femër duron shumë”, ja fotoja e Keisit që ngre dyshime

20/01/2020

Ndarja e reperit Stresi nga e fejuara e tij, Keisi ka qënë një ndër lajmet më të komentuara vetëm pak kohë më parë. Tashmë prej ... Read More

Afrona me dedikim për Bleron: Së shpejti do të bëhem gruaja jote

22/03/2019

Këngëtari Blero dhe e fejuara e tij, Afrona Dika, së shpejti do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë. Duket se sa më shumë që ... Read More

E fejuara e Luke Perryt flet për herë të parë pas vdekjes së aktorit: Jetët tona u prekën nga një njeri i jashtëzakonshëm

10/03/2019

E fejuara e Luke Perryt, Wendy Madison Bauer, e ka thyer heshtjen pas vdekjes së aktorit hollivudian duke thënë se vitet e kaluara me të, ... Read More

Stresi nga burgu me urim romantik për ditëlindjen e së fejuarës, Kejsit

11/02/2019

Gjatë ditës së sotme e fejuara e reperit shqiptar, Stresi, Kejsi ka një arsye më tepër për të qenë e lumtur. Ajo ka filluar të ... Read More

Blero dedikim dashurie Afronës: Që prej momentit që të njoha, e kam ditur që do të jesh gjithmonë e imja

05/02/2019

Këngëtari i njohur Blero, dhe e fejuara e tij, Afrona Dika, kanë festuar sot (e martë) pesëvjetorin e lidhjes. Me këtë rast, Blero ka zgjedhur ... Read More

Vdes babai i të fejuarës së Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez

01/02/2019

E fejuara e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez ka marrë një lajm të hidhur në aspektin familjar. Sipas raportimeve të mediave të huaja, babai i modeles ... Read More