Tag: fansat

Jeta midis artit dhe familjes, Ingrid Gjoni: Ka qenë shumë e vështirë kur…

21/03/2021

Ingrid Gjoni është një nga emrat më të dashur për fansat që e kanë ndjekur me fanatizëm në karrierën e saj artistike prej 15 vitesh. ... Read More

Fifi e shtruar në spital? Këngëtarja sqaron të vërtetën

03/02/2021

Fansat, por edhe i gjithnjë publiku u “tremb” kur pa një foto të Fifit në spital. Mesa dukej nga poza këngëtarja ishte në gjendje të ... Read More

Çfarë po ndodh me Fifin? Këngëtarja fotografohet në spital

02/02/2021

Një postim i bërë nga ish-pjesëmarrësi i Përputhen, Fationi ka tronditur fansat. Ashtu si shihet në story e tij, Fifi ndodhet në spital. Këngëtarja shihet ... Read More

Fansi i kthehet në makth, Luana Vjollca i drejtohet Prokurorisë së Tiranës

01/02/2021

Historitë e moderatores së njohur Luana Vjollca me fansat e fiksuar pas saj deri në përndjekje, duket se nuk kanë fund. Mësohet se moderatorja i është ... Read More

Tea dhe Andi sot pritet të largohen nga emisioni

24/01/2021

Lajm i keq për fansat e “Për’puthen” – Tea dhe Andi sot pritet të largohen nga emisioni. Çifti i parë i “Për’puthen” që do të ... Read More

Arbenita kështu e pret Feron kur ai shkon tek ajo

19/01/2021

Arbenita tregon me humor si e pret Feron kur ai shkon tek ajo. Arbenita ka zbuluar për fansat se si e pret Feron. Fero dhe ... Read More

Mbesa e Shyhrete Behlulit nuk përmbahet më, ekspozon trupin e saj si peshk

12/01/2021

Vajza e Njomzës njihet tani thuajse nga të gjithë fansat e gjyshes. Elira Martinaj është mbesa e madhe e Shyhrete Behlulit e cila përflitet mjaft ... Read More

Genta Ismajli lutet për Izmirin, falënderon fansat atje dhe premton se do rikthehet me projekte të reja

04/11/2020

Genta lutet për Izmirin, falënderon fansat atje dhe premton se do rikthehet me projekte të reja. Genta Ismajli i ka falënderuar fansat në Turqi për ... Read More

“Rri si je se boll na tremb”/ Luana nuk ia përton përgjigjen fansit

29/10/2020

Luana Vjollca ka pyetur fansat në Instagramin e saj se sit ë maskohet në emisionin e rradhës, duke qenë se përkon me Halloween. Të shumtë ... Read More

“Kë imitoj unë, largohet nga politika”/ Delinda Disha “parashikon” se Rama do t’i humbas zgjedhjet

08/10/2020

Delinda Disha ka ndarë me fansat e saj në Instagram një pyetësor, ku nuk kanë munguar as pyetjet rreth politikës. Në përgjigjen e saj, duket ... Read More

Klaudia Pepa provon aktrimin, balerina zbulon filmin ku do të marrë pjesë

18/08/2020

Klaudia Pepa prej disa kohësh ka ndarë me fansat lajmet për projekte të reja, por pa zbuluar asgjë konkrete për çfarë bëhej fjalë.Vetëm pak orë ... Read More

Foto me barkun e rrumbullakosur, Nicki Minaj është në pritje të ëmbël

20/07/2020

Nicki Minaj është në pritje të ëmbël… Fansat e reperes kanë spekuluar me muaj të tërë nëse Minaj ka qenë shtatzënë, sidomos pasi ajo tregoi ... Read More