Tag: familja

Almeda e “Çenari” e qesin djalin në borë, shikoni çka bën ai

17/01/2021

Almeda sjell pamje të këndshme në borë me Tolgahan dhe djalin. Almeda dhe familja e saj po shijojnë borën mjaft shumë. Tolgahan Sayisman dhe bukuroshja ... Read More

Rrëfehen Alban Skënderaj dhe Miriam Cani: Nga takimi i parë në Zvicër, te zënkat në çift

12/12/2020

Mirami dhe Albani kanë qenë gjithmonë një çift i bukur kopertinash, por që kur familja e tyre është zgjeruar, në fillim me Amelinë dhe së ... Read More

Motra e Albatrit Muqiqi vjen me urimin më të veçantë për festën e Flamurit

29/11/2020

Familja e Merita Spahiut dhe Nysret Muqiqit o vazhdojnë të jenë një ndër familjet mëtë përfolura në publik. Ata njihen për kontributin e tyre në ... Read More

Orgesa Zaimi rrëfen “luftën” e saj me COVID

16/11/2020

Duket se edhe Orgesa Zaimi dhe familja e saj kanë qenë të prekur nga COVID. Nëpërmjet rrjeteve sociale, këngëtarja ka zbuluar eksperiencën e saj me ... Read More

Kjo familje kosovare po e sheh tmerrin me sy në Zvicër

06/11/2020

Ju kujtohet familja Halili? Me emër sigurisht nuk mund ta kujtoni, por, kur të përmenden “trenerkat” dhe refuzimi i dhënies së pasaportës zvicerane, atëherë gjithçka ... Read More

Edona Llalloshi prezanton familjen e madhe të saj

29/10/2020

Kjo është familja e madhe e Edona Llalloshit me shumë bukuroshe. Këngëtarja Edona Llalloshi është nga emrat e njohur të muzikës, që publikut i fali ... Read More

Forbes: Sofia Vergara aktorja më e paguar në botë

04/10/2020

Ylli i serialit televiziv “Familja Moderne”, Sofia Vergara është aktorja më e paguar në botë për vitin 2020, sipas renditjes vjetore të revistës “Forbes”. Me ... Read More

Mendonin se kishte vdekur dhe e varrosën, familjarët shokohen kur e gjejnë duke ecur në varreza

23/08/2020

Familja e një burri egjiptian, për të cilin menduan se kishte vdekur dhe ishte varrosur, kanë mbetur të tronditur, pasi ai u rishfaq prapë dhe ... Read More

A e dini kush ishte Gefi?

04/06/2020

Në shtator të vitit 1931, familja Irving – James, Margaret dhe vajza Voirrey (13 vjeçare) – deklaruan se dëgjonin vazhdimisht gërvishtje dhe shushurima prapa paneleve ... Read More

Këngëtarja bën deklaratën e papritur: COVID-19 e kaluam familjarisht në shkurt, përfunduam me antibiotikë

24/04/2020

Këngëtarja Orgesa Zaimi zbuloi se ajo dhe familja mund të kenë qënë mbartës të COVID-19, në muajin shkurt, pak para fillimit të epidemisë në vendin ... Read More

Kukulla që po tmerron një familje, e hodhën dy herë në plehra dhe ajo u kthye përsëri

16/01/2020

Një nënë ka zbuluar se familja e saj nuk mund të shpëtoj nga një kukull  Elsa që vazhdon të shfaqet në shtëpinë e tyre pasi ... Read More

Askush nuk ju ka treguar më parë për këto efekte magjike të qepës

21/08/2019

Qepët janë ilaç natyral për shërimin e shumë sëmundjeve.Qepa vjen nga familja e Alliumit dhe është e pasur me sulfur, gjë që e furnizon atë ... Read More