Tag: falas

Juventus heq dorë nga Dybala, sulmuesi po largohet falas nga Torino!

17/01/2022

Juventusi e tërheq ofertën për Dybalan, i gatshëm ta lërë të largohet falas Juventusi është tërhequr nga marrëveshja me Paulo Dybalan për kontratë të re ... Read More

Inter po synon transferimin e Belotti pa asnjë cent

24/12/2021

Interi kthen sërish sytë kah Belotti, kërkon ta marrë falas në verë Sipas asaj që raportohet nga Il Giornale, kapiteni i Torinos, Belotti ka vendosur ... Read More

Maldini rikthen falas një ish Milanist

09/12/2021

Dëmtimi i Kjaer: Maldini rikthen falas një ish Rossoner. Milan është duke kërkuar për zëvëndësuesin e Simon Kjaer dhe tashmë duket se Paolo Maldini ka ... Read More

Konfirmohet largimi i parë nga Liverpool

31/10/2021

Liverpool është i gatshëm të lërë Loris Karius të largohet falas nga klubi në janar, pavarësisht se kontrata e tij zgjat deri në fund të ... Read More

Nuk pritej, ja kush po e rrëmben Brozovicin

23/10/2021

Atletico Madrid, mund të bëjë një lëvizje tronditëse falas të transferimit 2022 për yllin e Interit, Marcelo Brozovic. Los Rojiblancos ka të ngjarë të forcojnë ... Read More

Milan nuk ndalet, e do transferimin e mesfushorit të Interit

10/10/2021

AC Milan, është e interesuar të nënshkruajë me mesfushorin, Marcelo Brozovic në një transferim falas nga Interi. Sipas lajmeve të fundit nga Calciomercato, kontrata e ... Read More

Ylli i Barcelonës nuk e dëshiron Koemanin, po kalon falas te Milani

08/10/2021

Koeman nuk e dëshiron në skuadër: Ylli i Barcës tek Milan ose Juventus falas. Ai u transferua tek Barcelona si një përforcim i rëndësishëm. U ... Read More

Zbulon Raiola, ylli i Milanit po zbarkon te Juventusi

18/09/2021

Kapiteni i Milanit, Alessio Romagnoli do të largohet nga kuqezinjtë në një transferim falas në fund të sezonit, konfirmon Mino Raiola. Disa deklarata nga Raiola ... Read More

Do të habiteni, ja ku ka përfunduar Willian

29/08/2021

Anësori i Arsenalit, Willian është i përgatitur të largohet falas nga klubi dhe të marrë një ulje të madhe të pagës për të nënshkruar një ... Read More

Pse u hoq nga YouTube një ndër videot më të klikuara, “Charlie Bit My Finger”

23/05/2021

Miliona shikimi mori kjo video Komercializmi po heq nga pjesa falas e internetit foto dhe video që për vite me radhë u bënë virale e ... Read More

Milan – Donnarumma, vjen lajmi i shumë pritur nga Italia

02/04/2021

Donnarumma dhe Milani e gjejnë një mes për t’u mos u larguar falas Gianluigi Donnarumma duket se do të rinovojë kontratën me Milanin. Sipas “Calciomercato”, ... Read More

“Pas Messit e Ronaldos, edhe Mbappen ka mundur ta transferonte falas në Arsenal”

18/02/2021

Pas Messit e Ronaldos, Wenger thotë se edhe Mbappen ka mundur ta transferonte falas në Arsenal. Arsene Wenger thotë se Arsenali ka mundur ta transferonte ... Read More