Tag: Facebook

“Nuk nevojiten fjalë”, i dashuri i del në mbështetje Adriana Matoshit

29/11/2021

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, përmes një postimi prekës në Facebook, ka treguar se i është rikthyer tumori në tru, për të cilin ishte ... Read More

Paralajmërohen masa nga RTK ndaj Andin Lokajt

17/11/2021

RTK-ja paralajmëron masa ndaj Andin Lokajt. Një koment i publikuar në Facebook i ka hapur punë Andin Lokajt, komentatorit të sportit në Transmetuesin Publik. Radio ... Read More

Të gjithë e urojnë për fejesën me Adrola Dushin, reagimi i Capital T bën lëmsh rrjetin

02/11/2021

Pak orë më parë Capital T ka ndarë në llogarinë e tij në Facebook një foto me Adrola Dushin.Është pikërisht fotoja për të cilën Capital ... Read More

Facebook ndryshon emrin, kështu do të quhet

28/10/2021

Facebook, uk do të ketë këtë emë im më. Themeluesi i Facebook Ma k Zucke be g ka joftua se ka dë ua em i ... Read More

Facebook ndërron emrin, kështu do të quhet

28/10/2021

Themeluesi i Facebook Mark Zuckerberg ka njoftuar se ka ndërruar emrin kompanisë në “Meta”. Ky vendim ishte pjesë e një ndryshimi strategjik për të theksuar ... Read More

Bie nga funksioni Facebook, Instagram dhe WhatsApp

22/10/2021

Facebook, Instagram dhe WhatsApp nuk funksionojnë. Rrjetet sociale të Mark Zuckerberg kanë probleme teknike që po i pengojnë përdoruesit të përdorin shërbimet. Rrjetet sociale të ... Read More

Ministrja Albulena Haxhiu publikon fotografi duke ushqyer fëmijën teksa shkon në punë

05/10/2021

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, postoi në Facebook një fotografi teksa ushqen fëmijën e saj me gji. Ajo së fundmi u bë nënë e një ... Read More

Sellma reagon për vdekjen së grimeres nga Vushtrria

04/09/2021

Përmes një postimi në Facebook, Sellma ka thënë se rastet si ky janë thirrje për vaksinim. “Kolegia ime, grimerja Liberta Selaci, 28-vjeçare dhe shtatzënë, sot ... Read More

E çuditshme: Nusja ndalet në një pikë karburantesh për të blerë cigare

10/06/2021

Një video e nuses e postuar në faqen e Facebook bëri mijëra të qeshin për shkak të asaj që nusja bëri para se të shkonte ... Read More

Pse bebet në jetimore nuk qajnë?

29/04/2021

Pak kohë më parë një nënë nga Uganda tregoj në rrjetin social Facebook arsyen pse bebet në jetimore nuk qajnë. Dayna Magër postoi një foto ... Read More

Përse bebet në jetimore nuk qajnë?

29/04/2021

Pak kohë më parë një nënë nga Uganda zbuloi në rrjetin social Facebook arsyen e trishtë përse bebet në jetimore nuk qajnë. Dayna Magër postoi ... Read More

Çka ndodhi? Besim Dina shpërthen në lot në emision

18/03/2021

Moderatori dhe humoristi i njohur, Besim Dina, ka postuar në Facebook një video emocionuese ku përlotet në momentin që flet për Kosovën. Në një pjesë ... Read More