Tag: Është

Sërish ia huq Beatrixa në mbledhje matematikore

20/01/2022

Beatrixa ia huq sërish në mbledhje matematikore. Këngëtarja kosovare, Beatrix Ramosaj është njëra ndër personazhet më të komentuara muajve të fundit në mediat rozë. Kjo ... Read More

“E gjithë bota m’u duk një grimcë”/ Elisa Spiropali uron me fjalët e ndjera të birin për ditëlindje (Foto)

20/01/2022

Për ministren Spiropali sot është ditë feste. Djali i saj i vogël feston ditënlindjen e dytë. Ka qenë vetë Elisa Spiropali që në rrjetet sociale ... Read More

Këshilla për Einxhel/ Plas sherri mes Arbana Osmanit dhe Fjoralba Ponarit

20/01/2022

Vizita e Fjoralba Ponari në Big Brother është shoqëruar me mjaft polemika. E ftuar për Einxhel, mikeshën e saj, moderatorja e Portokalli i dha përpara ... Read More

Newcastle – Balottelli, po ndodh befasia e vitit

20/01/2022

Newcastle konsideron transferimin e Balotellit Newcastle United është duke konsideruar transferimin e ish sulmuesit së Man Cityt dhe Liverpoolit, Mario Balotelli dhe këtë e ka ... Read More

Taulant Seferi : Është bukur kur martohesh i ri, kam gjetur një vajzë shqiptare

20/01/2022

Taulant Seferi është gati t’i japë fund beqarisë dhe mendon se ka gjetur edhe personin me të cilin shpreson të ndajë jetën. Sulmuesi i Tiranës ... Read More

Kanye West me maskë të zezë nëpër rrugët e Los Angelesit, bëri çmos që të fshihte identitetin

19/01/2022

Kanye West është shfaqur me një maskë të zezë në rrugët e Los Angeles. Reperi, zhvilloi një takim me ortakët e tij në biznes, këtë ... Read More

Aida Doçi lajmërohet nga Stambolli, veshja e saj merr gjithë vëmendjen!

19/01/2022

Aida Doçi është njëra ndër këngëtaret e cila përmes këngëve të saj di më së miri që të prekë ndjenjat e dëgjuesve të saj. Ajo ... Read More

Milan dhe Roma në ‘luftë’ për transferimin e lojtarit qe nuk e njeh askush!

19/01/2022

AC Milan është në kërkim të talenteve të mundshme jo vetëm brenda vendit apo edhe brenda Evropës, por edhe në Amerikën e Jugut. Raportohet se ... Read More

Ç’po kurdiset? Fifi shfaqet shumë pranë ish-bashkëshortit të Adrola Dushit(FOTO)

19/01/2022

Këngëtarja e njohur, Fifi është një nga personazhet më të komentuar të momentit në mediat rozë. Që nga momenti kur la shtëpinë e “Big Brother ... Read More

Egzona ‘zhduket’ në fustanin gjigant që ka veshur, këtij fustani nuk do t’i rezistonte asnjë femër!

19/01/2022

Egzona Muqiqi, është gruaja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit. Ajo ka kohë që është martuar me të dhe së bashku kanë tre fëmijë, shkruan ... Read More

Kosovarët e përdorin me të madhe, por OKI mund të ketë efekte anësore fatale për shëndetin!

19/01/2022

OKI është një nga medikamentet më të përdorura në Kosovë kundër dhimbjes por edhe rastet kur personat janë me gripozë. Por, përveç efektit të shpejtë, ... Read More

Për shkak të një shqiptare, robinho dënohet me 9 vite burg efektiv

19/01/2022

Ish-ylli i Real Madrid dhe Manchester City, Robinho është dënuar me nëntë vjet burg për përdh’unim. Gjykata e Kasacionit në Romë hodhi poshtë një apel ... Read More