Tag: Ermal

Ermal Mamaqin tha se do të hynte të martën në shtëpinë e famshme, vjen reagimi i Arbanës

16/01/2022

Arbana ka dy fjalë për Ermal Mamaqin pasi tha se do të hynte të martën në shtëpinë e famshme. Shtëpia më e famshme në Shqipëri ... Read More

Ermal Mamaqi konfirmon se të martën do të nisë aventurën, reagon menjëherë edhe Arabana Osmani, tregon VENDIMIN

15/01/2022

Aktori i njohur, Ermal Mamaqi, njoftoi me anë të një postimi në rrjetin social Instagram që do t’i bashkohet të martën Big Brother-it si banori ... Read More

E konfirmon, moderatori i njohur të martën hynë në shtëpinë e “Big Brother Vip”

15/01/2022

Moderatori i njohur njofton se do t’i bashkohet shtëpisë së famshme Moderatori i njohur, Ermal Mamaqi, ka thënë se të martën do të bëhet pjesë ... Read More

Ermali shfaqet duke kërcyer me një ‘arabe’, reagimi i Arianës ka habitur të gjithë

05/01/2022

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzuallahu dhe gruaja e tij Ariana janë ndër qiftet me të dashur për publikun. Ata po vazhdojnë të jenë në qendër ... Read More

Adriana do t’ia ‘ligë’ zemrën Ermalit me këtë veshje

06/12/2021

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut. Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë tre fëmijë, dy ... Read More

Një baba familjar si Ermali, kështu e uron vajzën e tij

10/11/2021

Ky është urimi i Ermal Fejzullahut për vajzën e tij. Sot në shtëpinë e Ermal Fejzullahut ka festë! Vajza e Ermalit sot feston ditëlindjen, e ... Read More

Festë në familjen e Amit dhe Ermalit! Joeli është sot çuni i ditëlindjes!

30/09/2021

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë një ndër çiftet më të dashura dhe të përfolura të ekranit shqiptar.Ami është përfshirë në botën e biznesit, ndërsa ... Read More

FOTO/ Ermal Meta elektrizon me performancën në ‘Air Albania’, spektatorët shijojnë muzikën e mirë me Birra Korça

18/09/2021

“Koncerti më i mirë i jetës time”. Kështu e përkufizoi këngëtari shqiptar, Ermal Meta koncertin që mbajti dje në stadiumin ‘Air Albania’, ku spektatorët shijuan ... Read More

Foto/ Rama takon Ermal Metën: Kënaqësi e posaçme që i ra rruga nga zyra ime, bëmë një bisedë të këndshme

17/09/2021

Edi Rama, kryeministri i Shqiperise ka takuar këngëtarin e famshëm me origjinë shqiptare, Ermal Meta, i cili ndodhet në Shqipëri për një koncert, që do ... Read More

Ermali e Ariana nuk përmbahen gjatë pushimeve, Gjiko i publikon në këtë gjendje

15/09/2021

Ka disa ditë që Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë arratisur drejt Turqisë për pushime. Në këto ditë relaksi çifti po shoqërohen nga Elita dhe Gjiko, ... Read More

Amarda Toska shtatzënë për herë të tretë? Reagon për herë të parë moderatorja dhe zbulon se…

12/09/2021

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi festuan dy ditë më parë përvjetorin e 11-të të martesës së tyre. Çifti publikoi disa foto në Instagram, ku shfaqeshin ... Read More

Ermali vjen me një mesazh për UÇK-në

10/09/2021

Ermal Fejzullahu është duke kaluar ditë pushimi me familjen e tij, Arianën dhe fëmijët si dhe shoqërinë, pas një sezoni të suksesshëm veror. Këngëtari kosovar ... Read More