Tag: Ëngjëllusha

Engjëllusha bëhet ‘nuse’ para kohe, kështu po duket sot ajo

22/11/2020

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit ... Read More

Engji me fustanin më interesant ndonjëherë, ju habit me pamjen e fundit

18/11/2020

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit ... Read More

Engjin e bën motra ‘nuse’, kështu s’e keni parë asnjëherë

16/11/2020

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit ... Read More

Engji bëhet ‘princeshë’, vesh fustanin me të bukur ndonjëherë!

13/11/2020

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit ... Read More

Nuk përmbahet as Engjëllusha, kaq provokuese shfaqet në imazhin e fundit

08/11/2020

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit ... Read More

Vajza e Shyhrete Behlulit është ndryshuar krejtësisht, kaq shumë ndërhyrje estetike ka bërë!

06/11/2020

Engjëllusha Salihu ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë, paraqitjet e saj të ndryshme, në rrjetet sociale nuk është se ... Read More

Engji bëhet ‘nuse’, shfaqet e mbushur e tëra me ‘dukat’

27/10/2020

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit ... Read More

Destinacioni i radhës i Engjit, ndodhet në një vend me pamje përrallore

17/06/2019

14:24 | 17 Qershor 2019 14:24 | 17 Qershor 2019 Engjëllusha Salihu ka ndërruar destinacion. Këngëtarja shqiptare, Engjëllusha Salihu e njohur shkurt si Engji, përveç ... Read More

Engjëllusha Salihu sjell këngën e re “Fejesa”

17/04/2019

Engjëllusha Salihu ka sjell këngën e re. Këngëtarja shqiptare njëherëshit edhe vajza e Shyhrete Behlulit, Engji ka publikuar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. “Fejesa”, ... Read More

“Fejesa”, së shpejti vjen nga Engji

15/04/2019

Engjëllusha Salihu ka njoftuar fansat se po vjen me këngë të re. Engjëllusha Salihu përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar një këngë të re, shkruan lajmi.net. ... Read More

Shyhrete Behluli me Engjin, më elegante se kurrë në imazhin e fundit 

07/04/2019

Shyhrete Behluli dhe vajza e saj Engji duken shumë elegante. Këngëtarja Engjëllusha Salihu e ka publikuar një foto të re në të cilën shihet pranë ... Read More

Engjëllusha Salihu nis xhirimet e klipit të ri

04/04/2019

Engjëllusha Salihu ka nisur xhirimet e klipit të ri. Këtë e bëri të ditur përmes një postimi të publikuar në llogarinë e saj personale, Instagram, ... Read More